gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Masai Mara - Kenya

Konu, 'Avrupa Tatil Beldeleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kenya, Hint Okyanusu'na kıyısı olan bir doğu Afrika ülkesidir. Komşuları Tanzanya, Uganda, Sudan, Etiyopya ve Somali'dir. Başkenti Nairobi'dir.

Doğu Afrika, Hint Okyanusu kıyısında, Somali ve Tanzanya arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 1 00 Kuzey enlemi, 38 00 Doğu boylamı Haritadaki yeri: Afrika Yüzölçümü: 582,650 km² Sınırları: toplam: 3,446 km sınır komşuları: Etiyopya 830 km, Somali 682 km, Sudan 232 km, Tanzanya 769 km, Uganda 933 km Sahil şeridi: 536 km İklimi: Kıyıda tropikal, iç kesimde çöl iklimi hakimdir. Deniz seviyesinden yüksekliği: en alçak noktası: Hint Okyanusu 0 m en yüksek noktası: Kenya Dağı 5,199 m Doğal kaynakları: Altın, kireçtaşı, soda, tuz, hidro güç, vahşi doğa Sulanan arazi: 660 km² Doğal afetler: Kuraklık ve su baskınları

Masai Mara - Kenya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MaRtıLaR...

MaRtıLaR...

Bundan yüzyillar önce deniz aşırı, çok güzel bir ülke varmış. Tabi her masalda oldugu gibi bu masalda da o ülkenin bir kralı ve tabii ki bir de prensesi varmis. Prenses dünyalar güzeli bir kızmış. Kral ona bakılmasını yasaklamış, her gün dolaşmak için saray muhafızları ile sarayın dışına çıkacağı ilan edildiginde halk eğilir ve gözlerini kapatır, ya da evlerine kaçışırmış. Onu görmenin...
  2. hırsız martı

hırsız martı

hırsiz martııııııııııııııııııııı
  3. Martı

Martı

Rüyada martı gören kimse, uzun zamandır beklediği, mutluluk verecek haberi alacak demektir. Haber olarak yorumlanır.Rüyada marti görmek, zenginlik, göl, cömertlik, iyi bir kisi, bir rivayete göre, zengin ve güzel bir kadin diger bir rivayete göre de her ne suretle olursa olsun, hayir ve nimete delalet eder. Evine bir marti tutup getiren, zengin ve güzel bir kadinla, kadin ise bir erkekle...
  4. Marine Edilmiş Tavuk

Marine Edilmiş Tavuk

marine edilmiş tavuk tarifi tavuk nasıl marine edilir. daha önce hep marketten aldığım tavuk soslarından kullanıyordum.iyi güzelde sonra düşündüm ki bunu ben niye yapmıyorum.nasıl yapıcağımı bilmeden işe başlasamda tadı çok lezzetli ve yumuşacık oldu.yanına bol salata patates kızartması ve domates kızartması pilav eşlik etti. şimdi tavuğumuzu nasıl marine ettiğimize gelelim...

Sayfayı Paylaş