gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

masal anlat babam

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

Bana bir masal anlat baba İçinde denizler balıklar Yağmurla kar olsun
    Güneşle ay

Baba bir masal anlat bana
    İçinde bütün oyunlarım
    Kurtla kuzu olsun
    Şekerle bal

Anlatırken tut elimi
    Uykuya dalıp gitsem bile
    Bırakıp gitme sakın beni

Bana bir masal anlat baba
    İçinde tüm sevdiklerim
    İçinde İSTANBUL olsun

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: masal anlat babam
    emegina saglık canım

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: masal anlat babam

Paylaşım için saol canım

masal anlat babam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam

Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam

Bir masal anlatsam sana kollarımda İ�u benim dünyamda seni rahatlatsam Bir masal anlatsam hem de bulutlarda Ve sen de insansan bana Rengarenk ülkemde batmayan güneşe Kanatlanıp üçsam seninle Bir inci denizinde bir mercan evinde Sevişebilsek birlikte Bir masal anlatsam sıcacık yuvamda Işıtsam uyuşan o hayal dünyamda Bir masal anlatsam herşeyi unutsan Kendini bıraksan bana Bir...
  2. Bana Bir Masal Anlat Baba

Bana Bir Masal Anlat Baba

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. antepli babadan uyku öncesi masal süperrrrrrrrrrrrrr

antepli babadan uyku öncesi masal süperrrrrrrrrrrrrr

uyku öncesi masallar anteple ilgili resimler anteple ilgili masal Günümüzde artık erkeklerde çocuk bakımının içinde olduğu için masal anlatmaktada ustalaşmaya başlamışlar:) ökkeş? -ne var baba? -sen ne zaman uyuycun oğlum? -uyku tutmiy baba -la gıran giresice...düş de yat! -acı baa masal anlatsana baba -olur gıymatlım olur evladım...yanında sütlü gayfe de içiriym mi saa? -hee gözel olur......
  4. Melek Baykal Babam Sağolsun'u Anlattı

Melek Baykal Babam Sağolsun'u Anlattı

babam sağolsun senaristi Babam sağolsun, Melek Baykal, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Melek Baykal'ı daha önce pek çok dizide izledik sevdik...Şimdilerde ise yeni başlıycak dizisinin heyacanını yaşayan başarılı oyuncu bakalım yeni dizisi hakkında neler demiş... 'Babam Sağolsun'da; fırıncı karısını oynayacak olan Melek Baykal "Türk ailesinin güzel...
  5. Çocuklarınıza Masal Anlatın

Çocuklarınıza Masal Anlatın

masal anlatmak masalın önemi Bazı ebeveynler çocuklarına daha küçük anlamaz diye masal anlatmak istemez melekler :) Oysa küçük yaşta da olsa çocuklarınıza masal anlatmak , ileri ki yaşlar için şimdiden sohbet ortamı yaratmanıza, bunu çocuğunuza benimsetmenize ve de aranızdaki iletişimi güçlendirmenize fayda sağlayacaktır. Bu yüzden melekler, çocuğunuza masal anlatmayı ihmal etmeyin :tik:...

Sayfayı Paylaş