gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Masal Diyarlarına Yolculuk

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Hadi meleklerim gelin sizlerle masal diyarlaına yolculuğa çıkalım. Gerçek hayatın stresi, sıkıntısı, hepsini bir köşeye atıp bu masal gibi resimlerde kaybolalım. [​IMG]

Masal Diyarlarına Yolculuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. masal diyarı

masal diyarı

ankara masallar diyarı ankara masal diyarı melek masalları
  2. masallar diyarı

masallar diyarı

masalar diyarı masalar diyari masal diyarı doğa ile ilgili masallar Bu resim otomatik ufaltılmıştır. Büyütmek için Tıklayınız. 800x600.
  3. Masallarla Sihirli bir yolculuk

Masallarla Sihirli bir yolculuk

başka dünyalara yolculuk masal başka dünyalara yolculuk masalları konularını içeren şiir ile ilgili şiirler Masal dinlemeyi ya da kendisine masal okunmasını hangi çocuk sevmez ki! Her çocuğun hayatında çok sevdiği bir masal mutlaka vardır. Defalarca bunları dinlemekten de bu masalların okunmasından hiç usanmazlar. O halde çocuklarınıza diledikleri zaman kendi kendilerine masal okuma fırsatı...
  4. Masal Diyarından Geldim Dedim

Masal Diyarından Geldim Dedim

Masallar diyarından geldim dedim... "Kanatların nerde?" Kırıldılar kırdılar dedim... "Peki o karalar ne? omuzlarından gözüken" Mutlu sonla bitemedik dedim... Kara bi' sevdanın laneti dedim... Sustun!!! Soruların ardı arkası gelmedi bir daha.Konuşmaya mecalim de kalmadı zaten. Tek kelime dökülmese de dilimden,beni anladığını okuyabiliyorum gözlerinden... Biliyorum......

Sayfayı Paylaş