gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Masal dünyasi...

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

masal dünyası resimleri gökkuşağı ile ilgili masal gökkuşağı ile ilgili kısa masallar masallar dünya
    Masal dünyasi...

[​IMG]Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 1102x916ebatlarında 227KB boyutundadır.[​IMG]

Ne sevda sığar içime,
    Ne sevinç, ne hüzün.
    Bir başka olurum,
    Yağmur yağınca.

Kaçacağım bir gün buralardan,
    Gözlerimi kapatıp, gökkuşağı düşleyerek
    Al beni rüzgar götür uzaklara, götür sonsuza

Ne umut kaldı içimde,
    Ne gözümde gözyaşı.
    Nasıl aşsam,
    Yüreğimdeki uçurumları.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Masal dünyasi...

paylaşımın için teşekkürler canım

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Masal dünyasi...

çok güzel resimler ellerine sağlık canım :)

Masal dünyasi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahte Sevgiler Dünyasi...

Sahte Sevgiler Dünyasi...

Ne çok 'Seni seviyorum'larınız var. Her yere yazıyorsunuz. Herkese söylüyorsunuz. Her zaman kullanıyorsunuz. Sevginizden çok 'seni seviyorum'larınız. 'Sen' diye hitap edebildiklerinizden bile çok. O kadar kısa ki sevgilerinizin ömrü, ard arda ekleseniz dahi, kelebek ömründen kısa kalıyor. Sevginizi saklamıyorsunuz güyya. Ama sevgi ile olan mesafenizin uzaklığını 'Seni seviyorum'larınız ele...
  2. etme bulma dünyasi

etme bulma dünyasi

etme bulma dünyası ile ilgili sözler etme bulma ile ilgili sözler Bir adam, karısı ve yaşlı babası. Kadın kayınpederini istememekte, huysuzluk etmekte, evin huzurunu boznaktadır. Bir gün kocasına: - Bey... bey.. Bezdim bezdim. Bir gün göremedim. Gençliğim gidiyor. Ya ayrılalım, babanla kal., ya da al babanı al da nereye getirirsen getir beraber kalalım. Yoksa ben gidiyorum. Adamcağız...
  3. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  4. HerCai*nin heLLo kiTTy dünyaSi **

HerCai*nin heLLo kiTTy dünyaSi **

hello kitty nin hayatı hello kitty nin ailesi hayatı ingilizce tanıtımı HeLLo KiTTy hayaTimin bir parCasi meLeklerim Ona özeL bi köSem oLsun istedim :):) HepiniZi bekLerim :hayal:
  5. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...

Sayfayı Paylaş