gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Masal Kasabaları

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Masal Kasabaları

2.resme bayıldım
    saol canım emeğine sağlık

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Masal Kasabaları

harıka ve harıka ötesi...
    paylasım ıcın saol

Masal Kasabaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  2. Peri Masalım..

Peri Masalım..

bir beyaz kağıda can sıkıntısından çizilmiş bir çöp adamdım ___ ben _____ o ise masadaki en güzel çiçek duruyordu vazosunda suskun alımlı ve narin ve dalgınca iç çekerek masaldı ya nasıl olduysa göz göze geldik bir şarkının en güzel ortasıydı gülümsedik hani başka zamanlara birikmiş yer altı suları gibi, duru hani baharın ilk gününe uyanan kelebekler gibi o tek gününü...
  3. Güzel kasabam Kaymaklı

Güzel kasabam Kaymaklı

kaymaklı kasabası Arkadaşlar,aklıma geldi benim dogdugum yer tarihi güzellikleri sengin olan bir yer ve neden resimlerini koymuyorum dedim,ve işte benim güzel kasabam KAYMAKLI ilk olarak tarihini ögrenelim sonra resimleere bakalım Kasabanın tarihi M.Ö 3000 yılına kadar gitmektedir. Kaymaklı'nın Osmanlı kaynaklarında Rumca adı Enegüp olduğu belirtilmektedir. Geçmişte insanlar kendilerini...
  4. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...
  5. benim şirin kasabam GÖREME/NEVŞEHİR

benim şirin kasabam GÖREME/NEVŞEHİR

Matiana-Maçan-Avcılar (GÖREMEnin eski isimleridir.) Antik çağlarda Maçan olarak bilinen Göreme, bölgenin en eski yerleşim birimlerinden biridir. Şehrin adı ilk kez Göreme ile birlikte, bu yörelerde derlenmiş ve VII. Yüzyılın başına tarihlenen “ Aziz Hieron’n İşleri” adlı kaynakta geçer. Doğal olarak korunmayan, diğer yerleşimler gibi gözden uzak bir yerleşim birimi olmayan Maçan, özellikle...

Sayfayı Paylaş