gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Masal Kentleri

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Masallara konu olabilicek güzellikte kentleri sizlere sunuyorum meleklerim.:)

2. @y_ışığı

@y_ışığı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğinize sağlık çok güzeller böyle yerlerin olduğunu görmek gerçekten çok güzel

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]Keşke bende burda olsaydım.Bu yoldan aşağı doğru bisiklet sürerdim ne zevkli olur.Çok hoş biyer evlere bakya bayıldım doğrusu

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bizim buraya benziyo biraz :D Gelin gezdirem hepinizi .

Masal Kentleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  2. Kent Turizm

Kent Turizm

kent turizm fatih uğur kayseri Firma: Kent Turizm Firma Gerçek Adı: Lüks Kent Trz.Tic.Ltd.Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Süleyman Hamurcu Genel Müdür: Fatih Uğur Firma Temsilcisi: Mehmet Erdoğan Merkez Adresi: Otobüs terminali No:28 Kayseri İletişim Bilgileri Tel 1: (352) 332 33 09 Tel 2: 444 00 38 Web: www.kentturizm.com Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Mehmet...
  3. Kayısı Kent

Kayısı Kent

kayısı kent Firma:Kayısı Kent Firma Gerçek Adı:Kayısı Kent Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Suat Öz Genel Müdür:Ramazan Dalgıç Merkez Adresi:Akpınar Arslan Tepe Cad. No:2/F Malatya İletişim Bilgileri Tel 1:(422) 322 60 24 Tel 2:(212) 658 35 47 Faks:(212) 658 03 71 Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi:Sadık Rezey Peron No:135 Tel 1:(212) 658 35 47 Tel 2:(212) 658 35 49...
  4. Kent Sosyolojisi

Kent Sosyolojisi

GİRİŞ Sosyologlar, genellikle kent denilen sosyal grubu köy topluluğunun karşıtı olarak görmüşler bu anlamda tanımlamışlardır. Sosyoloji ve kent sosyoloji Batı orijinli olduğuna göre doğal olarak kent tanımlamalarının kaynağı da orası olacaktır. İlk sosyolojik şehir tanımını Rene Maunier isimli sosyolog yapmıştır. Ona göre kentin tek bir özelliğine göre yapılmış bu tanımları üç grupta...
  5. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...

Sayfayı Paylaş