gebe
  1. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

...MaSaL...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında '' мάﮒάŁ '' tarafından paylaşıldı.

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk :)

Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten...
    Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda;
    Başımı yaslayacağım dizin;

Meğer ne devmişim;
    Senin yanındayken herşey ne küçükmüş;

Ve büyü bozuldu sen gidince;
    Ve göz görmezlerdeyim ezilesi...

Ölmekmiş,son bulmakmış;oda ne...?
    Vuslat sana olunca;
    Acılar son bulmakmış;
    Asıl cennet yanında oLmakmış . .

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlıkk çook güzell olmuş kocamışşş zühremmmmm hahaha

3. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
...MaSaL... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  2. Aşk masalı..

Aşk masalı..

Binlerce renk renk çiçeğin açtığı, bitkilerin bittiği, sürü sürü kuşların geçtiği, pırıl pırıl suların aktığı, çeşit çeşit hayvanların barındığı bir dağın yamacında güzeller güzeli Dilara adında bir kız yaşarmış. Her sabah kalkar huzur ve esenlik içinde türküler, şarkılar söylermiş… Kiraz dudaklarından tane tane mutluluk dökülürmüş yamaçlara… Dilara her sabah uyandığında dağlara bakıp yüreğini...
  3. masallardan öğrendiklerimiz

masallardan öğrendiklerimiz

sinderella : hatun kısmısının gece 12den sonra sokakta işi yoktur ... uyuyan guzel: bir kiz kendisini open ilk erkekle evlenir ve onunla sonsuza kadar mutlu yaşar. hansel ile gretel: masal kahramanlarinin sayisi arttikca IQ'lari duşer... Çukulatadan evler yenmemelidir. kırmızı başlıklı hanımkız: sokakta her gördüğün zibidiyle konuşma. çirkin ördek yavrusu: ortaokulda size imalı...
  4. Peri Masalım..

Peri Masalım..

bir beyaz kağıda can sıkıntısından çizilmiş bir çöp adamdım ___ ben _____ o ise masadaki en güzel çiçek duruyordu vazosunda suskun alımlı ve narin ve dalgınca iç çekerek masaldı ya nasıl olduysa göz göze geldik bir şarkının en güzel ortasıydı gülümsedik hani başka zamanlara birikmiş yer altı suları gibi, duru hani baharın ilk gününe uyanan kelebekler gibi o tek gününü...
  5. Yüreğimin Masalısın

Yüreğimin Masalısın

yüreğimden kesintiler Hangimiz şarkılar dinleyip sevgiliye özlem duymadık ki. Hangimiz şiirsel şarkısal sevmediki (: Hepimiz en duygusuzumuz bile aşkı şarkıyla şiirle tarif eder. umarım beğenirsiniz Düslerde sevdim seni söyleyemedim Sessiz öptüm nefesini söyleyemedim Sana ben siirler sözler büyüttüm Düslerde sevdim seni söyleyemedim Sessiz öptüm nefesini söyleyemedim Sana ben siirler sözler...

Sayfayı Paylaş