gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

maşallah maşallah şunlara bi bakın

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: maşallah maşallah şunlara bi bakın

cok guzeldi valla,cok duygulandimya,biz bu yasta yapamiyoruz bi an kendimden utandimm,emegine saglik canmm

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: maşallah maşallah şunlara bi bakın

çok tatlılar yaa eline sağlık esenacım valla nisanla ikiniz mest ettiniz resimlerle beni sağolun canlarım emeğinize sağlık.

4. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: maşallah maşallah şunlara bi bakın

emeğine sağlık

maşallah maşallah şunlara bi bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maşallah maşallah...:))))

Maşallah maşallah...:))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tuğba Özerk - Maşallah

Tuğba Özerk - Maşallah

Anlatılmaz bu ruh hali İnanamıyorum gerçek sahi Aşk bu dilsiz gelir ani Elim kolum bağlı kaldı yani Ah ne güzel bakıyorsun gözlerime Tatlı sözlerin vuruyor beni yüreğimden Seni bana veren Allah Özenip yaratmış maşallah Boyuna,posuna,huyuna,suyuna Nazar değmez inşallah Maşallah
  3. Türk usulü inşallah maşallah formülü başarının anahtarıdır

Türk usulü inşallah maşallah formülü başarının anahtarıdır

TÜRK USULÜ BAŞARI FORMÜLÜ İşe Başlamadan Önce........................... İNŞALLAH İşe Başlarken........................................ . BiSMİLLAH Şaşırırsak.................................... .......... ALLAH ALLAH Kendimize Güvenirsek........................... EVELALLAH Azmedersek........................................ ... ALIMALLAH İşten...

Sayfayı Paylaş