gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Maşallah maşallah...:))))

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Maşallah maşallah...:)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. maşallah maşallah şunlara bi bakın

maşallah maşallah şunlara bi bakın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tuğba Özerk - Maşallah

Tuğba Özerk - Maşallah

Anlatılmaz bu ruh hali İnanamıyorum gerçek sahi Aşk bu dilsiz gelir ani Elim kolum bağlı kaldı yani Ah ne güzel bakıyorsun gözlerime Tatlı sözlerin vuruyor beni yüreğimden Seni bana veren Allah Özenip yaratmış maşallah Boyuna,posuna,huyuna,suyuna Nazar değmez inşallah Maşallah
  3. yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)

yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)

maşallah yazılı havlu havlu sünnet havlusu örnekleri sünnet modelleri havluları merhaba hanımlar işte süper ötesi bir havlu modelimle daha sizinleyim kalın 'fiesta' havlu üzerine turkuaz/mavi pullarla ve cam kum boncuklarla tek tek işlenmiş,masmavi organze tül pullu fırfırıyla 'MAAŞALLAH' yazılı bu havlu tam size göre... sünnetler ve düğünler için tam aranılan gösterişli ve bir okadar da...
  4. Türk usulü inşallah maşallah formülü başarının anahtarıdır

Türk usulü inşallah maşallah formülü başarının anahtarıdır

TÜRK USULÜ BAŞARI FORMÜLÜ İşe Başlamadan Önce........................... İNŞALLAH İşe Başlarken........................................ . BiSMİLLAH Şaşırırsak.................................... .......... ALLAH ALLAH Kendimize Güvenirsek........................... EVELALLAH Azmedersek........................................ ... ALIMALLAH İşten...

Sayfayı Paylaş