gebe
  1. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

masallardan çıkarılacak dersler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sade_soda tarafından paylaşıldı.

Sinderella: Hatun kısmının gece 12.00'den sonra sokakta işi yoktur. Kırmızı başlıklı hanım kız: Sokakta her gördüğün zibidiyle konuşma.

Uyuyan güzel: Bir kız kendisini öpen ilk erkekle evlenir ve onunla
    sonsuza kadar mutlu yaşar.

Pinokyo: Baban marangozsa asla yalan söylemeyeceksin

Hansel ile gretel: Masal kahramanlarının sayısı arttıkça IQ'ları düşer...
    Çikolatadan evler yenmemelidir.

Çirkin ördek yavrusu: Ortaokulda size imalı bakışlar atan gözlüklü tombul
    kızla/çocukla dalga geçip aşağılamayın, bir beş sene sonra afet olur
    ağzınız açık kalır, ağlarsınız.

Alice harikalar diyarında; Her bulduğunu ağzına sokma

Heidi; Akıllı kızlar patikalarda neyin keçi kovalamazlar.

Alaaddin: Sokakta her bulduğunu karıştırma..

Pamuk Prenses: Hiç tanımadığınız biri size elma verirse sakın yemeyin!

Rapunzel: Bi kuleye kapatıldıysanız kaçmak için saç uzatmayın uçmayı
    öğrenmek daha kısa sürer.

Ali baba ve kırk haramiler: password'ler iyi saklanmalı onun bunun yanında bağırarak söylenmemelidir

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha :DÇirkin ördek yavrusu: Ortaokulda size imalı bakışlar atan gözlüklü tombul kızla/çocukla dalga geçip aşağılamayın, bir beş sene sonra afet olur
    ağzınız açık kalır, ağlarsınız.

masallardan çıkarılacak dersler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayattan Çıkarılacak Dersler

Hayattan Çıkarılacak Dersler

ders çıkarılacak fıkralar hayattan çıkarılacak dersler ders hikayeler videolar cıkarılacak yazılar Birinci ve de en önemli ders . >> Okuldaki ikinci ayımda , hocamız test sorularını dağıttı .> Ben okulun en iyi ögrencilerinden biriydim .> Son soruya kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım .>> Son soru şöyleydi :> " Hergün okulu...
  2. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  3. Ders

Ders

Kişinin beklediği yardımı pek kolay alamayacağı anlamına gelir. Ama ders veren kişi üstün bir kişi ise kişi sıkıntı ve kuruntularından kurtulacak demektir.Rüyada ders vermek baskalarina faydali omaya ders dinlemek ise bir isi basaracagina isarettir.
  4. gitar dersleri!

gitar dersleri!

Notaların Harflerle Gösterilmesi Özellikle akorların ya da genel olarak tüm notaların gösterilmesi için bazı harfler de kullanılır. La notası temel bir sestir. Bir orkestra akordunu La notasına göre yapar. Telefonu açtığınızda duyduğunuz düdük sesi (bazı durumlarda çok küçük bir farkla olsa da) La notasıdır. Bu yüzden, notaları gösteren harfler La notasından "A" harfiyle başlar ve...
  5. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...

Sayfayı Paylaş