gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

masallardan neler ogrendık

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

Sinderella: Hatun kısmının gece 12'den sonra sokakta işi yoktur. Pamuk Prenses: Her beleşe gelen elma yenmemelidir, kadınlar kadınları kıskanır, aynalar yalan söylemez.

Uyuyan Güzel: Kızlar uyurken yaşlanmazlar. Çirkin cadılar her partiye, güne davet edilmelidir, asla atlanmamalıdır.

Kırmızı başlıklı kız: Sokakta her gördüğün z.... konuşulmaz. Etraf evcil olmayan hayvanlarla dolu dikkatli olunmalıdır. Bugün ninesini tanımayan yarın kendini de tanımaz.

Çirkin ördek yavrusu: Güzelim deme bir sivilce yeter, çirkinim deme büyüyünce geçer.

Alice Harikalar Diyarında: Her tavşanın lafına kanma, her gördüğünün peşine takılma.

Ali Baba ve kırk haramiler: Şifreler iyi saklanmalı, onun bunun yanında bağırarak söylenmemeli, bankamatik kuyruğunda yabancılardan yardım alınmamalıdır.

Hansel ve Gretel: Çikolatadan evler yenmemelidir. Can boğazdan gelir boğazdan da gider. Her yaşlı kadın nene değildir tümevarım olaraktan da her sakallı deden değildir

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: masallardan neler ogrendık
    Hansel ve Gretel: Çikolatadan evler yenmemelidir. Can boğazdan gelir boğazdan da gider. Her yaşlı kadın nene değildir tümevarım olaraktan da her sakallı deden değildir bu güzeldi emeyine sağık diyarcım

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: masallardan neler ogrendık

Sinderella: Hatun kısmının gece 12'den sonra sokakta işi yoktur.

bu da güzeldi ellerine sağlık diyar

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: masallardan neler ogrendık

Masallarrr güzel şeyler öğretiyormuşşşş güsel paylaşım

emeğine sağlık...

Hansel ve Gretel: Çikolatadan evler yenmemelidir. Can boğazdan gelir boğazdan da gider. Her yaşlı kadın nene değildir tümevarım olaraktan da her sakallı deden değildir bu güzeldi emeyine sağık diyarcım

5. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: masallardan neler ogrendık
    Alice Harikalar Diyarında: Her tavşanın lafına kanma, her gördüğünün peşine takılma.
    bu qüsELLmiş :D:D

masallardan neler ogrendık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Ne Masal Ne Rüya

Nilüfer - Ne Masal Ne Rüya

Bir nokta büyüyor dünyada Bir hayat sönüyor bir anda Bu kavgalar neden Bu ümitsiz yarınlar bizim değil sakın korkma Bir hayal kur pembe olsun Renkli tüller, kağıt güller, çalsın ziller Bir sevda bulutu yürekler dolusu bizim olsun Bir hayal kur pencerenden Senin olsun gökyüzü bütün yıldızlar Bir sevda getir bana yık engelleri gir dünyama Nerde olursan Gece gündüz deme Sen...
  2. Masallardan Neler Öğrendik? :)

Masallardan Neler Öğrendik? :)

Sinderella Hatun kısmısının gece 12 den sonra sokakta işi yoktur. Küçük ayak hem seri sonu indirimlerde hem de prens bulmakta avantaj sağlar! Kendini kaptırma, neyin ne zaman balkabağına dönüşeceği belli olmaz. Pamuk Prenses Kadınlar kadınları kıskanır. Aynalar yalan söylemez. Durduk yere ormana gitmemelidir. Her beleşe gelen elma yenmemelidir. İlkyardım bilmek iyidir. Hayatınızı kurtaran...
  3. Ogrendık kı....

Ogrendık kı....

Öğrendik ki.... Bir tek insanın bize ''iyi ki varsın'' demesi, varolduğumuz için mutlu olmamızı sağlar.... Öğrendik ki.... Kibar olmak, haklı olmaktan daha önemlidir. Öğrendik ki.... Hayat şartları bizi ne kadar ciddi görünmeye zorlasada hepimiz çılgınlıklarımızı paylaşacak birini arıyoruz.... Öğrendik ki.... Bazen tek ihtiyacımız olan bir el ve bizi anlayacak bir yürektir........
  4. annelerımızden neler neler ogrendık ıyıkı varsın annecıımm

annelerımızden neler neler ogrendık ıyıkı varsın annecıımm

ANNELERIMIZDEN NE OGRENDIK? IYI YAPILMIS BIR ISI TAKDIR ETMEYI "Bana bakin, gidin birbirinizi disarda gebertin, evi daha yeni temizledim...!!!" DUALARIN GUCUNU: "Yat kalk dua et ki baban muzik setinin bozuldugunu farketmedi..." ZAMANA KARSI YARISMAYI: "O oyuncaklarini topla yoksa bi tekme attigim gibi hepsini karsi sahilden toplarsin.."...
  5. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...

Sayfayı Paylaş