gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

masaüstüne yaz geldi......

Konu, 'Wallpaper & Duvar Kağıdı' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

masaüstü yaz resimleri [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: masaüstüne yaz geldi......
    çok şekeeler canım kullanıcam bi tanesini :))

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: masaüstüne yaz geldi......

sagol canum kullan tabi cıvıl cıvıl

4. mona1

mona1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben resimleri göremiyorum :(((

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

masaüstüne yaz geldi...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banyolara yaz geldi

Banyolara yaz geldi

Zevkinize göre tasarlanmış ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan bir banyo, yeni bir güne zinde başlamanıza ve gün sonunda tüm yorgunluklarınızdan arınmanıza yardımcı olur. Sevdiğiniz renkler ve detaylarla banyonuzu keyif aldığınız, yaşayan bir mekâna dönüştürebilirsiniz. Koçtaş ihtiyaçlarınıza göre seçilmiş küvet ya da jakuzi, renkli havlular, dekoratif taşlar ve aksesuarlar konusunda...
  2. Grup Düş - Yaz Gelse

Grup Düş - Yaz Gelse

Bİr Yaz Daha Bİttİ HoŞÇakal AŞkim Bİr RÜzgar Estİ GeÇtİ DeİŞtİrdİ Mewsİmİ Soldu TÜm Yapraklari Ve Aldi GÖtÜrdÜ Benİ Aci Verİyor Bana Her DÜŞen Yaprak Ne ZormuŞ GÜneŞsİz Sicak Kalmak Burda YaĞan YaĞmur Bİr Denİz Oldu Ama Her Yer SoĞuk GÖkte Bİr Yildiz Bİle Yok Bİr Mİsafİrİm Sayiyorum GÜnlerİ Nasil ÖzlemİŞİm Senİ Ahh Bİr Yaz Gelse(2x) Bİr Yaz Daha Bİttİ HoŞÇakal AŞkim Bİr RÜzgar Estİ...
  3. Emel Müftüoğlu - Yaz Geldi

Emel Müftüoğlu - Yaz Geldi

Ne kadar çok acı çektim, Ne çok başladım yeniden, Çok da mutlu oldum, Çok da sevindim. Geçtim hayatın çemberinden, Akıllı laflar öğrendim, Saçmaladım eğlendim, Kanıksadım az çok, Sermayeden yedim, Ama kaybetmedi aşk değerinden. Ay ay ay yaz geldi, Sokağa çıkmak lazım, Bi kaç kural daha yıkmak, Bi kaç yasak delmek lazım. Bu akşam meyhanelere gideceğim, Vuracağım şişelerin dibine. Kendi şerefime...
  4. Ege Çubukçu - Yaz Geldi

Ege Çubukçu - Yaz Geldi

Yaz Geldi her gece kulüpte hadi Az Geldi vur sisenin dibine Gaz Geldi atla dans pistine hadi Bir Bacardi, gecenin vakti, Ghetto Party Hava değişir clube girince kapıdan Tam takırız eküri gelince arkadan Elini belime dolar seksi bayan Elde tamperinyo üstte shanchan,şöhret şan Arabam bu ghetto party tut elimi dans et hayat fani Son sözde tümden hayat flim gibi çekim eki,sahne yeri Kıvır beli...
  5. Yaz bakımı ayaklarınıza geldi

Yaz bakımı ayaklarınıza geldi

yaz ayak bakımı, ürünleri, hakkında bilgi, salon ayak bakım ve dahası burada arkadaşlar. Bu yaz için cildiniz, saçınız, gardrobunuz tamam, peki ya ayaklarınız Melek'ler? Dert etmeyin, çünkü biz yaz bakımını ayaklarınıza kadar getirdik Melek'ler. Salon Ayak Bakım Serisi! SALON HYDRATING FOOT CREME – Nemlendirici Ayak Kremi Botanik nemlendiriciler içeren zengin formülü ile...

Sayfayı Paylaş