gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

masaüstünüz hiç bu kadar renkli olmadı !!!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: masaüstünüz hiç bu kadar renkli olmadı !!!!!

Çok hoşlar canım emeğine sağlık

3. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagol canum benım

4. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok harika :D

5. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagol canım benim

masaüstünüz hiç bu kadar renkli olmadı !!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Volkan... "Hiç bu kadar yakından gördünüz mü?"

Volkan... "Hiç bu kadar yakından gördünüz mü?"

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ben hiç bu kadar özlemedim

Ben hiç bu kadar özlemedim

Ben hiç bu kadar özlemedim seni,kavuşacak bile olsak sonunda yüreğimi ellerine bıraktım,kim bilir ben yokken başkasının yüreğini sahiplenmeyesin diye… ben hiç bu kadar özlemedim seni, taştan duvarlar ördüm önüne, bakamasın başkası sevemesin seni diye!!! ben hiç bu kadar sevmedim biliyor musun? hiç bu kadar ağlayıp sızlamadım, hiç kimseye anlatacak kelimem yok bu sevdayı.. hiç gücümde yok...
  3. Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...

Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...

ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Gözlerim görmez oldu... Artık hayat yalan oldu... 'Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu bu sonsuzluk içimden Umutsuz bir yakarış ki Hiç bitmeyecek bir hasret ki Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...' alıntı
  4. Güneşi hiç bu kadar yakından gördünüzmü?

Güneşi hiç bu kadar yakından gördünüzmü?

dünyanın yakından görünüşü yıldızların yakından görünüşü güneşin güneş ile ilgili resimler güneş ile ilgili görseller . Güneş'in yıldız gelişimi bilgisayar modellemesi ve nükleokozmokronoloji yöntemleri kullanılarak ana dizi üzerinde hesaplanan yaşının 4,57 milyar yıl olduğu düşünülmektedir Samanyolu gökadasında bilinen 200 milyar yıldızdan birisi olan Güneş, kütlesi sıcak gazlardan oluşan...
  5. hiç bu kadar gülmemiştim

hiç bu kadar gülmemiştim

daha lise 1 deyimmm 15 yaşımdayımm sınıfta uyuz olduğum atta gıcık olduğum hatta sürekli tartıştığım bi kız vardı bir gün buna napabilirim diye düşünürken ewde çekmecede karıştırıyorum tabi allah bilir ne arıyorum ulen bi baktım kare biçiminde bişiler cıvık cıvık muşambamsı bişey içinde üzerini okudum ananmmmmmm prezervatif hahahahahah aldım bunu açtım okadar cıvıkki ıyyyy bu kadar...

Sayfayı Paylaş