gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Maskeleme yöntemiyle tedavinin işitme sistemine zararlı etkisi var mıdır

Konu, 'K.B.B Tedavisi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Cevap 13: Hayır, yoktur. Uygun maskeleme sesi henüz işitilmeye başlandığı seviyede bile etkili olmaya başlar. Tinnitusu örten maskeleme sesi genellikle 5-10 desibeli aşmayan çok hafif bir sestir ve hiç bir zararlı etkisinin bulunmadığı bilimsel yöntemlerle gösterilmiştir.

Maskeleme yöntemiyle tedavinin işitme sistemine zararlı etkisi var mıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maskeleme yöntemiyle Tinnitusun tedavisi nedir?

Maskeleme yöntemiyle Tinnitusun tedavisi nedir?

tinnitus maskeleme tinnitus masker Cevap 12: . Tinnitusun maskeleme tedavisi, uygun bir maskeleme sesiyle tinnitusun işitilmez hale getirilmesidir. Maskeleme her tinnitus hastasına iyi gelecek diye bir kural yoktur. Fakat maskeleme tedavisi işe yaradığı zaman hastayı başka türlü başedilemeyen tinnitustan kurtarır. Maskeleme şu nedenlerle işe yaramaktadır: a. Maskeleme sesi genellikle bir dar...
  2. Dolunayın İnsanlar Üzerinde Etkisi Var mı?

Dolunayın İnsanlar Üzerinde Etkisi Var mı?

dolunayın etkileri dolunay, insan üzerinde etkileri, insan davranışlarına etkisi, dolunay ve insan, etkiler mi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dolunay denilince akla kurt adam gelir, kurt adam denildiğinde de dolunay..Dolunay olduğu gecelerde ,bu gece kurt adam olacağız gibi lüzumsuz esprileri de hep yaparız.Ama ne alaka demeyiz çünkü bunun sebebi...
  3. EminEvim Sistemini Duyan Var mı?

EminEvim Sistemini Duyan Var mı?

merhaba arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum duydunuzmu bilmiyorum. biz ev almak istiyoruz Allah nasip kısmet ederse.. araştırmalarımızda eminevim diye bir sisteme denk geldik. benim abimin arkadaşları buraya üye oalrak ev aldılar ama evlerini henüz teslim almadılar seneye evi teslim alacaklarmış.bende size sormak istedim belki bileniniz vardır. Eminevim sistemi faizsiz faiz...
  4. Kuşburnunun Yan Etkisi Var mı ?

Kuşburnunun Yan Etkisi Var mı ?

kuşburnunun zararları kuşburnunun faydaları ve zararları Tansu Çiller'in başbakanlık yaptığı dönemlerde meşhur olan kuşburnu çayı ile kuşburnuyu tanımıştık melekler :) Bu bitki özellikle C vitamini deposu olmasıyla ünlü. Peki yan etkisi var dersiniz ? Makalemizden öğrenelim :tik: Kuşburnunun faydaları ve zararları - Hastalıklara karşı direnç verir. - Bedene ve gözlere güç verir. -...
  5. Kefirin Yan Etkisi Var mı ?

Kefirin Yan Etkisi Var mı ?

Kefirin Yan Etkileri Kefirin Zararı var mı kefirin Zararları Nelerdir Orta Asya kökenli bir içecek olan kefirin faydalarını hepimiz aşağı yukarı biliyoruz melekler :) Peki faydalı diye tükettiğimiz kefirin yan etkileri var mı acaba melekler ? :) Kefirin bilinen bir zararı yoktur. Çok nadir olarak bazı kişiler yeni başladıklarında fazla kefir içmeye tahammül edemezler. Bu kişiler kefir...

Sayfayı Paylaş