gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Maskeli İnsanlar

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

maskeli insanlar Bazı insanlar vardır, sana iyi görünürler. Yüzüne güler, sen de iyi bir insan olduğunu, en azından bu mesafeden sana bir zararı olmayacağını, seni tanımadığı için de senin hakkında kötü şeyler düşünemeyeceğini zannedersin. Hatta bu kadar şeyi zannetmezsin bile, çünkü düşünmezsin. Sadece sana güldüğünde gülersin, sana selam verdiğinde karşılık verirsin o kadar. Ama aslında senin hakkında sandığın kadar da boş olmadığını, ileri geri laflar ettiğini bir şekilde duyarsın/görürsün/öğrenirsin. İşte o zaman başlarsın kafanın içinde düşünmeye, sorgulamaya. Gülersin alaycı bir şekilde. “Ne insanlar var” diye. Seni daha tanımıyor, oturup konuşmuşluğunuz yok, ama arkandan neler söyleyebilecek potansiyele sahip. Potansiyeli kinetiğe çevirmiyor da değil hani. Onlar ne kadar zavallıdırlar ki, arkandan söylediklerini karşına geçip söyleyemezler. Seni görünce gülmeseler, selam vermeseler ve soğuk davransalar, yüzüne gülüp arkandan konuşmaktan daha gururlu bir şey yapmış olurlar. Ama hayatın her evresinde çıkar böyleleri. Belki kendinin değerini anlaman için, belki gereksiz insanları tanımanın bazen bir şekilde gerekli olduğunu anlaman için.. Ama onlar hiç farkında değillerdir. Kandırdığı sandığı insanların aslında o kadar aptal olmadıklarını. Tek aptalın kendileri olduğunu..

Maskeli İnsanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maskeli Besler Irak Fragman

Maskeli Besler Irak Fragman

http://www.youtube.com/watch?v=EkApLT810W4
  2. Maskeli balo

Maskeli balo

Hayatınızda birtakım garip değişikler olacağının habercisidir. Bir maske taktığınızı gördüyseniz, ailenizde tartışmalar yaşayacaksınız.
  3. Sagopa Kajmer - Maskeli Balo

Sagopa Kajmer - Maskeli Balo

Nesine göre ki kiymetin degeri, yüregin çömelir egilir boynun, degeri biçilir kenara atilir, kiymetin de çikari varsa çikari yerinde dilenir, her duada tanri bin azarladi, ve bendim her nazarda pay kapandim zarlarim düsesti, esti madem bu matem bedeldi tanri her dem, bu deprem çökertti onca yonca bunca yikici darbe harbe motive etti gözümün önüne serdi derdi ferdi çikarin alevi sardi vardi her...
  4. Maskeli Balo Dizisi

Maskeli Balo Dizisi

Maskeli Balo Dizisi Tanıtım Maskeli Balo Dizisi Oyuncuları Maskeli Balo Konusu Star Televizyonunda ekrana gelecek olan ‘Maskeli Balo’ dizisinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanması planlanıyor.Kasım ayının sonunda izleyiciyle buluşacak. Maskeli Balo Dizisinin Konusu; Ali Cemal, iktidar partisi milletvekili, zengin bir işadamıdır. Pek çok çıkar grubuyla ilişkisi vardır ve bunu ailesi...
  5. Maskeli depresyon

Maskeli depresyon

Sevgili meleklerim depresyonun bu türünü görünce şaşırmadım desem yalan olur.Sebepsiz çarpıntılar sebebi bulunmayan rahatsızlıklarınız varsa maskeli depresyonda olabilirsiniz. Haydi depresyonun maskeli depresyon şeklini öğrenelim. MASKELİ DEPRESYON Dikkat! Maskeli depresyon bedensel belirtilerle ortaya çıkıyor... 'Mutsuzum. Keyif almıyorum hayattan' demez kişi, ama doktor doktor dolaşır;...

Sayfayı Paylaş