gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Maskülen tarz elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

maskülen tarz elbiseler, maskülen stil giyim,maskülen tarz modelleri Erkek giyimi gerçekten erkeklerin giydiği kıyafetler anlamına gelmek zorunda değil. İşte karşınızda bu akıma kendinizden katabileceğiniz yorumlar. (Merak etmeyin, kimse sizi erkek arkadaşınızın ya da kocanızın dolabından giyinmekle suçlamayacak.

Yumuşak bir geçiş yapın

Kısa kollu bir kazak ve volanlı bir etek, Oxford ayakkabılar ve kısa çoraplarla maskülenlik ve feminenlik arasında ince bir denge kurar.
    unnamed (4).jpg
    unnamed (1).png
    unnamed (5).jpg
    unnamed (6).jpg
    unnamed (7).jpg
    unnamed (8).jpg
    unnamed (9).jpg
    unnamed (10).jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
Maskülen tarz elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarzınıza Uygun Elbiseler

Tarzınıza Uygun Elbiseler

diz üstü elbise modelleri Bildiğiniz gibi meleklerim bu yaz elbiseler o kadar modaydı ki sokaktaki her beş kadından 2sinde elbise görmek mümkündü. Şimdi moda değil mi diye merak ediyorsanız moda,ama bu sezon ve gelecek sezonda uzun elbiseler yerini mini elbiselere bırakacak. Yeni sezonda elbiseler altın çağını yaşıyor. Kırmızı, yeşil, mavi ama mutlaka siyah elbise modelleri vitrinlerde...
  2. elbiseler- Tarzınız değişsin

elbiseler- Tarzınız değişsin

Biraz tarz değişikliği için bu elbiseler tercih edilebilir.:)
  3. Maskülen modası 2010

Maskülen modası 2010

maskülen ayakkabı Modayı takip edenler bilir maskülen modasını ama bilmeyenlerimiz için ben açıklayayım. Maskülen modası;erkek kıyafetlerinin kadınsılaştırılmış halidir.Yani bir erkek elbisesini bir kadına yakışacak hale gelmesidir. Kadınların bazıları erkeksi görünmeyi çok sever.Tarzlarıda genelde pantolon, gömlek,ceket vs...olur.Eğer sizde ''bende o tarzı çok seviyorum'' diyorsanız o...
  4. Maskülen nedir?

Maskülen nedir?

Maskülen, ne demek, giyim, tarz, kadın, modası ile ilgili bilgiler burada melekler. Son zamanların popüler tv programlarından biri olan "Bugün Ne Giysem?" isimli programda duyduğum ve anlamını merak ettiğim bir sözcük maskülen. Sizlerin de faydalanmanız için araştırdım ve neymiş ne değilmiş öğrendim. Buyrun size maskülen anlamı ve tarzının örnekleri. Maskülen nedir en çok...

Sayfayı Paylaş