gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Masum Tavuk

Konu, 'Karikatürler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Tavukcağızın ne suçu var değilmi ama :piha::piha: [​IMG]

Masum Tavuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masa

Masa

Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa , rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır. Yakında hiç ummadığınız bir...
  2. Tavuk

Tavuk

Güzel ama ahmak kadına, kadın hizmetçiye; Tavuk kanı akıtmak bir cariyeyle cins" münasebette bulunmaya, Kadının kavuk kanı akıtması misafir gelmesine; Tavuk bazen asil ve neşeli yahut çocuk sahibi bir kadına yahut hazmı kolay rızka; Tavuk eti şifaya, kaddadı ve yelesi mala, Siyah tavuk bekar cariyeye, beyaz tavuk hayırlı bir kadına, Toplu gezinen yahut çöplükte görülen kavuklar düşük...
  3. Eylem_ Masum Masum

Eylem_ Masum Masum

Masum masum seyredip kırık kalpleri Yalanın yaptığı kötü şeyleri Duyduğum aldatan sahte gülüşler Sevgi dolu dünyadan beni koparan Korudum ben kendimi (kalbim durdu) Korudum ben kalbimi (uoh uoh...) Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel hazırım seni sevmeyi Gel gel canım hadi gel gel...
  4. Tavuklar :)

Tavuklar :)

tavuk karikatür tavuk karikatürleri karikatür horoz karikatürü komik Çok komik ya hahaha hahaha

Sayfayı Paylaş