gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Masumlar için Sıla Masumum Şarkı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sıla Masumum Şarkı Sözü Kendini masum hissedenler için sizden çok beğendiğim bir şarkı olan Sıla Masumum Şarkı Sözlerini yazmanızı istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla Masumum Şarkı Sözleri

Masumum Şarkı Sözü Sıla

Hiç kimseden utanmaz o
    Ayıbıyla övünür
    Hır gürü bencillikten
    O bunu sanat görür
    Kime dikiş atsa
    Tehellenir ona
    İtiraz onun bir numara adamı
    Cahil adeta
    Hiç kimseye uymaz o
    Geleni uydurur
    Kalbi güm güm yalnızlıktan
    Korkunun uydusudur
    Kim girse hayatına
    Vay acırım haline
    O kadar iyi tanıyorum ki onu
    Sevemiyorum haliyle

Dağ kadar deniz kadar
    Nerden baksan senin kadar
    En az çocuklar kadar
    Masumum..
    Masumum..

Yiğidi gömdüm hakkını verdim
    Benden cıktı ohh
    Ölçtüm tarttım günlere böldüm
    Haklıymışım oohh
    Bi havalar haller anlatıyorlar
    Hoş mu yani yuhh
    Mezhebin mi geniş anlamadım ki
    Uçmuşsun sen ooooff off

Dag kadar deniz kadar
    Nerden baksan senin kadar
    En az çocuklar kadar
    Masumum..
    Masumum..

Masumlar için Sıla Masumum Şarkı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Kafa Şarkı Sözü

Sıla - Kafa Şarkı Sözü

sıla iyi gelmez mi hiç deniz havası sıla deniz havası iyi gelmezmi hiç gelmez mi Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla - Kafa Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen şu anda Kapa...
  2. Sıla-gol şarkı sözü

Sıla-gol şarkı sözü

sıla gol sözleri sıla şut sözleri şut şarkı sözü oturduğumuz yerden konuşmuyomuşuz Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla-golYetti bu vicdan muhasebesi Oldu olmadı muhakemesi Geçtik iyisinden vasatından Aa düpedüz mahalle baskısı Bitmedi gitti it dalaşı Sıyırttık aklımızın çeperinden Büyüdü çocuk döndü devran İlla diyosan hodri meydan Ben hazırım...
  3. Sıla Zamanında Şarkı Sözü

Sıla Zamanında Şarkı Sözü

sıla sıla zamanında şarkı sözü tam zamanı zamanında sözleri sila Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla Zamanında Şarkı Sözleri Zamanında ne güzeldi bu bahçeden kopanlar Yüzümde gülümseme bir başka dururdu o zamanlar Ağrılara dönüştü içimde koşan çocuklar uslu Misafirlere ne bereketli sofralar kurulurdu Yaz uzundu eskiden zamanında böyle kayıplar yoktu...
  4. Sıla Kafa Şarkı Sözleri

Sıla Kafa Şarkı Sözleri

sıla, kafa, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. sılanın güzel şarkılarından biri olan kafa şarkısının sözleri sizler için melekler; Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen...
  5. Sıla Boşver Şarkı Sözü istiyorum

Sıla Boşver Şarkı Sözü istiyorum

Sıla Boşver Şarkı Sözü Kızlar aranızda Sılanın boşver şarkısını dinleyen var mı bilmem ama dinlemenizi öneriyorum ve ayrıca sizden şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum.

Sayfayı Paylaş