gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mat Oje Evde Nasıl Yapılır?

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mat oje, mat oje yapımı, mat oje yapmak için
    Sevgili melekler, özellikle yaz aylarında rengarenk ojeler hayli yaygın olarak kullanılıyor. Tırnak süslemelerinde sezonun trendlerinden biri de mat ojeler. Eğer siz de bu ojelerden satın almayı düşünüyorsanız, size tarif edeceğimiz yöntemle yeni bir oje satın almadan sevdiğiniz herhangi bir ojenizi mat oje haline getirebileceksiniz. Nasıl mı? :)

mat-oje.jpg

Gerekli malzemeler, en sevdiğiniz ojeniz, biraz su ve kettle ya da suyu kaynatabileceğiniz bir çaydanlık. Suyu çaydanlığa koyun ve kaynaması için ocağa oturtun. Bu arada ojenizi sürün. Oje sürme işleminiz bittikten sonra kaynamakta olan çaydanlığın buharına tırnaklarınızı 2-3 dk tutun. Sonrasında ellerinizdeki nemin kurumasını bekleyin. İşte mat ojeniz hazır, hem de en sevdiğiniz renkte!.. :)

Mat Oje Evde Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır

Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır

mat oje manikür nasıl yapılır resimli anlatım mat oje renkleri ojeler markaları Kızlar biliyorsunuz son günlerde mat ojeler çok moda oldu...Bana göre diğer ojelerden çok hoş duruyor ama fiyatları biraz uçuk mat oje fiyatına birkaç tane diğer ojelerden alabilirsiniz...Yada isterseniz bazı markaların oje matlaştırıcıları var onlardan alıp istediğiniz ojenin üzerine sürüp ojenizi...
  2. Mat Makyaj Nasıl Yapılır

Mat Makyaj Nasıl Yapılır

Mat makyaj herzaman daha güzel görünür....Peki mat makyaj nasıl yapılır biliyormusunuz işte mat makyaj yapma tüyoları... İster yağlı bir cildin görünümünü düzeltin, ister yüzünüzde kusursuz bir etki yaratmak isteyin; mat makyaj her zaman güzel sonuç verir. Mat bir görüntüye zemin hazırlamak için, pudra kıvamında bir fondöten kullanın. Likit fondöten tercih ediyorsanız, yağsız...
  3. Leopar Oje Nasıl Yapılır ? (Videolu )

Leopar Oje Nasıl Yapılır ? (Videolu )

leopar oje leopar oje nasıl yapılır leopar desenli tırnaklar Son 1-2 yıldır tırnak süsleme, değişik materyaller kullanarak tırnak boyama çok moda melekler :) Kimisi tablo gibi şahane olurken, kimisi de bu ne ya dedirtecek kadar iddialı ve itici olabiliyor. Tırnak süslemede bu yılın trendlerinden biri de leopar tırnaklar :) Tırnak süslemeden daha masum olan leopar tırnaklar, iddialı...
  4. Desenli Oje Nasıl Yapılır Desenli Oje Yapımı videosu burada

Desenli Oje Nasıl Yapılır Desenli Oje Yapımı videosu burada

Desenli Oje Nasıl Yapılır Desenli Oje Yapma Bir kaç yıldır moda olan desenli oje modelleri oldukça beğeni ve rağbet gördü Melek'lerim. Güzel hoş da bu desenli oje nasıl yapılır mı diyor sunuz? O halde bu sayfamızda sizlere desenli oje yapımı videosu sunalım ve sizde desenli oje yapmayı öğrenin Melek'lerim:) Şimdi ki oje modelimiz mavi temalı, siyah ve beyaz desenlerden oluşuyor...
  5. siyah mat oje arıyorum

siyah mat oje arıyorum

arkadaşlar french oje yapmak istiyorum bu yüzden siyah mat ojeye ihtiyacım var fakat her yerde bulunabiliyormu tuafiyelerde felan markasınıda yazarsanız sevinirim :tik::hıms:

Sayfayı Paylaş