gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

mat oje manikür nasıl yapılır resimli anlatım mat oje renkleri ojeler markaları Kızlar biliyorsunuz son günlerde mat ojeler çok moda oldu...Bana göre diğer ojelerden çok hoş duruyor ama fiyatları biraz uçuk mat oje fiyatına birkaç tane diğer ojelerden alabilirsiniz...Yada isterseniz bazı markaların oje matlaştırıcıları var onlardan alıp istediğiniz ojenin üzerine sürüp ojenizi matlaştırabilirsiniz...
    Mat oje renkleri...

Mat oje ile nasıl french manikür yapabileceğinizin resimli anlatımı...

Young bride bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    çok değişikmş yaa :D:D ilk defa gördüm

3. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ben mat renkleri severim

Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manikür French Nasıl Yapılır

Manikür French Nasıl Yapılır

tırnağa french nasıl yapılır french nasıl yapılır tırnak tırnak tırnaklara yapımı Tırnaklarınızı temizledikten sonra elinize yumuşatıcı bir krem uygulayın. Böylece elleriniz nemlendirilmiş, tırnaklarınız da canlandırılmış olur. Tırnaklarınızı orijinal şekline sadık kalarak törpüleyin: Oval, kare veya yuvarlak. Yumuşak bir törpü kullanın, sert törpüler tırnakları bozar. "Git gel"...
  2. Mat Makyaj Nasıl Yapılır

Mat Makyaj Nasıl Yapılır

Mat makyaj herzaman daha güzel görünür....Peki mat makyaj nasıl yapılır biliyormusunuz işte mat makyaj yapma tüyoları... İster yağlı bir cildin görünümünü düzeltin, ister yüzünüzde kusursuz bir etki yaratmak isteyin; mat makyaj her zaman güzel sonuç verir. Mat bir görüntüye zemin hazırlamak için, pudra kıvamında bir fondöten kullanın. Likit fondöten tercih ediyorsanız, yağsız...
  3. French (Fransız)  Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

fransız manikürü, french, nasıl yapılır, malzemeleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Rengarenk ojelerden ziyade , daha çok tercih edilen fransız manikürünü videolu anlatımla sizlere sunuyorum..Buyrun..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=lZEcHil7kDs&feature=related
  4. Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

evde manikür evde manikür yapımı Güzel ve bakımlı olmak için illa ki güzellik salonlarında kuaförlerde vakit geçirmeniz gerekmiyor melekler :) Sağlıklı va bakımlı tırnaklar için manikürünüzü siz de evde yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır :tik: Eski ojeyi çıkartın. Bunun için bir pamuğa oje çıkartıcı döküp tırnağınızın üstünde 1 dakika...
  5. Susuz Manikür Nasıl Yapılır ?

Susuz Manikür Nasıl Yapılır ?

evde susuz manikür nasıl yapılır,susuz manikür nasıl uygulanır,susuz manikür yapmanın püf noktaları,susuz manikür yapmak için hangi malzemeler kullanılır,susuz manikür ne ile yapılır,susuz manikür yapma hakkında bilgiler Dış etkenlerden en çok eller etkilendiği için hızlı yaşlanmaya neden olur. Bu nedenle yaşlılık izlerinin ilk görüldüğü yer ellerimizdir.Bu kadar çok dış etkene maruz...

Sayfayı Paylaş