gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

mat renk hakimi avatarlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

mat renk hakimi avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakim

Hakim

Adaletle hütmeden bir kadı olduğunu görmek iş ve mesleğinde insaf ve merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, Adil ve ehil insanları şahit olarak dinleyen hakim, insanı kurtuluşa götürecek gerçek doğrulara, Ayak takımını ve alelade insanları şahit olarak dinnleyen yargıç, rüşvet yiyen, zalim hakime, Hakim bazen, gerçek adaletin tecelli edeceği 'hesap günü'ne delalet eder.Rüyasinda hakim görmek...
  2. Kolera - Matine Araları

Kolera - Matine Araları

buzdolabında herşey bozuk çalıyor Hasara uğradım evde yoktu kapıda kaldım eşiğine yattım eşiklerde sabahladım yaradanımız bence yaralamazdı özgür iradeydi şeytanım bu işgal bu çelişik halde tutup çevirip kapıyı açtım kaç saplantı sahibiydim kaçını bastırdım ah şahsıma hakim olamadım umarsızlık yolları tıkadı filikalarım kıvılcım aldı kırılgandım içimi sel bastı vaziyet budur duygu yağmur altı...
  3. Renk Renk avatarlar

Renk Renk avatarlar

Buyrun meleklerim, her zevke göre Renk Renk avatarlar getirdim :):) Kırmızı ... Pembe ... Mor ... :D:D:D:D
  4. siyah mat oje arıyorum

siyah mat oje arıyorum

arkadaşlar french oje yapmak istiyorum bu yüzden siyah mat ojeye ihtiyacım var fakat her yerde bulunabiliyormu tuafiyelerde felan markasınıda yazarsanız sevinirim :tik::hıms:

Sayfayı Paylaş