gebe
  1. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

matematik bile ispatlamış daha ne denir ki...

Konu, 'Çöplük' kısmında roseblue07 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: matematik bile ispatlamış daha ne denir ki...

:haha:emğine sağlık

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: matematik bile ispatlamış daha ne denir ki...

inanmıyorum yaa....bukadrınada pes doğrusu:haha:

matematik bile ispatlamış daha ne denir ki... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bil ki....

bil ki....

Yağmurlarla birlikte ağlıyorum sana, bana... Yüreğime katıyorum seni katabildiğim kadar. Ruhum bembeyaz perdenin arasından sıyrılıp senin karmakarışık hayalinle dolaşiyor sensiz gecelerimde. O zifiri karanlıkta dualar ediyorum. Kendime bile dilemediğim dileklerle sürüyorum seni aydınlığa. Tükenmiyecektik... Tükenmiyecektim... Boğazım düğüm düğüm. Bu öyle birşey ki; acılarin en kahırlısı....
  2. mavi gözlü lider ne denir ki sana

mavi gözlü lider ne denir ki sana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Şunu Biliniz ki...

Şunu Biliniz ki...

Fakat şunu biliniz ki hepiniz, herkes öldürür sevdiği şeyi... Kimi bir acı bakışla, kimi fısıldayarak sevgi sözlerini... Korkak öperek öldürür, yüreklisi kılıçla kırpmadan gözlerini... ~ Oscar Wilde ~
  4. Gülmekten yikildim, ne denir ki buna???

Gülmekten yikildim, ne denir ki buna???

Bu aramayi yapan Insana ne demeli bilmiyorum, gülmekten karnima agrilar girdi ya...:laugh::laugh: Terimlerini iceren herhangi bir kiz bulunamadi, google böyle birini bulamamis:laugh:
  5. kadınlara neden ŞEYTAN denir???

kadınlara neden ŞEYTAN denir???

şeytan kadınlarla ilgili sözler şeytan ve kadınla ilgili sözler kadın ve sözleri kadın sözleri şeytanla Kadınlar üzerine bir çok söz okudum çoğu bana saçma geldi ama burda yazılanlar gayet açık ve net:)Kadınları en iyi anlatan sözler bunlar bence.Özelliklede kadınlara''şeytan'' denilmesinin sebebini çok iyi anladım.Sizde merak ediyorsanız sözleri okuyun ve son söze dikkatinizi verin:ehi:...

Sayfayı Paylaş