gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Matematik İle İlgili Komik Sözler istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Matematik İle İlgili Komik Sözler yazar mısınız? Ama mümkünse hem yeni olsun hemde oldukça komik olsun bu sözler :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

be yavrum benim yav madem cevap yazmayacanız ne soresiniz beee tttt bizim işimiz var laylaylom olsun diye girmiyoz bure be

Matematik İle İlgili Komik Sözler istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. matematik ile ilgili bilmeceler

matematik ile ilgili bilmeceler

matematikle ilgili bulmacalar matematik ile ilgili bilmeceler matematik ile resimler matematikle bilmeceler bulmacalar matematik ile ilgili bilmeceler konusunda bir kaç örnek vererek yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler.
  2. Matematik İle İlgili Özlü Sözler arıyorum

Matematik İle İlgili Özlü Sözler arıyorum

Matematik İle İlgili Özlü Sözler lazım bana ve bunun için size yazıyorum lütfen bu konuda yardımcı olun ve benimle bu sayfadan Matematik İle İlgili Özlü Sözler paylaşın arkadaşlar.
  3. Matematikle İlgili Komik ve Anlamlı Sözler

Matematikle İlgili Komik ve Anlamlı Sözler

matematikle ilgili sözler matematikle ilgili komik sözler Okul yıllarında en sevilmeyen ders diye kime sorsanız hepsi aynı şeyi söyler melekler, matematik :) Oysa şahsen matematik en sevdiğim derstir. Tabi ki istisnalar kaideyi bozmaz ve sevilmeyen ders matematikle ilgili geyikler de bitmez :D:D Biz bu yazımızda kimisi komik kimisi çok anlamlı ve düşündürücü matematikle ilgili sözler...
  4. İşte Ünlülerin Matematik İle İlgili Sözleri

İşte Ünlülerin Matematik İle İlgili Sözleri

matematik ile ilgili sözler matematik ile ilgili sözler atatürk Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız komik matematik sözleri konusunun ardından şimdi de matematik ile ilgili sözler ile karşınızdayız. Atatürk başta olmak üzere pek çok ünlü ismin matematik hakkında ki sözleri şöyle; Dünyadaki en mâsum uğraş matematiktir. G. H. HARDY Matematiği kullanmayan bilimler, ele aldıkları...
  5. Pisagor İle İlgili Sözler istiyorum

Pisagor İle İlgili Sözler istiyorum

Selam millet sizden acele tarafından tabi biliyorsanız Pisagor İle İlgili Sözler yazmanızı rica ediyorum şimdiden Pisagor İle İlgili Sözleri için çok teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş