gebe
  1. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Matematiksel Mutsuzluk

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında sade_soda tarafından paylaşıldı.

MUTSUZUM Mutluluğun tanımını yapamadan Mutsuzluğu öğrendiğim için mutsuzum

Tümevarımla,mutsuzluktan mutluluğa erişeyim diyorum
    İşlemler yetersiz,veriler eksik

Elde yoklarla toplanılmıyor ki işaretimi değiştireyim
    Hayatımdaki negatif durumlar sonsuza giderken pozitiflerin,
    Çekinik kalması iç hacmimin geometrik dış hacmimin aritmetik artışlarına sebep oluyor

Açılarım daraldı.
    Doğrularım eğrildi.
    Hayatımdaki tek işlem bölme ve
    Tüm özelliklerini tek tek yaşamaktayım.
    Bölenim çok büyükken bölümüm işe yaramaz
    Kalanım ise faydasız

Mutluluk istiyorum
    İspat için bir tanım bulamıyorum

Günler haftaları,haftalar ayları,aylar yılları kovalarken
    Bir dakika bile olsun düşünmeden
    Mutlu olmak için bir soru soruyorum,dost bildiğim dostlarıma:
    -Mutluluğa ulaşmak neden bu kadar zor Diye
    -Tanımdan diyorlar…..

Matematiksel Mutsuzluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutsuzluk Tehlikelidir

Mutsuzluk Tehlikelidir

gebelikte mutsuzluk hamilelikte mutsuzluk yalnızlıktan nasıl kurtulunur korkulardan nasıl kurtulunur yorgunluğu nedir Yazan: Ahmet Altan Tehlikelidir mutsuzluk. İnsanı şaşırtır. Telaşlandırır. Öç duygusuna sürükler. Yalnızlık korkularıyla yakar. Geçmişin hatıralarıyla hırpalar. Yabancılara muhtaç eder. Ve, birçok insan mutlu olduğunu bilmediğinden mutsuzluğa düşer. Bir kere...
  2. Matematiksel

Matematiksel

1=5 2=10 3=15 4=20 5=???
  3. Matematiksel Şiir

Matematiksel Şiir

"12 345 679" sayısının tek başına bir özelliği yok gibi görülebilir... Ama, 9 ve 9' un katları ile çarptığınız zaman ortaya çıkan sonuç adeta şiir : 12 345 679 x 9 = 111 111 111 12 345 679 x 18 = 222 222 222 12 345 679 x 27 = 333 333 333 12 345 679 x 36 = 444 444 444 12 345 679 x 45 = 555 555 555 12 345 679 x 54 = 666 666 666 12 345 679 x 63 = 777 777 777 12 345 679 x 72 = 888...
  4. mutsuzluk şişmanlatır

mutsuzluk şişmanlatır

Teknolojinin gelişmesi, yaşam şartlarının gün geçtikçe ağırlaşması ebeveynlerin daha fazla çalışmalarının yanında sağlıklarına da gerekli önemli göstermemeleri sonucunda hem görsel, hem de fizyolojik olarak sağlıklarını kaybetmelerine neden olmaktadır. Düzenli beslenmeyen ve doğru egzersiz yapmayan insanların hormonları düzenli salgılamayacağından kendilerinin de mutlu olmasının mümkün...
  5. Matematiksel İşlemler

Matematiksel İşlemler

* akilli erkek + akilli kadin = ask * akilli erkek + aptal kadin = iliski * aptal erkek + akilli kadin = evlilik * aptal erkek + aptal kadin = hamilelik Ofis Matematiği * akilli patron + akilli eleman = kar * akilli patron + aptal eleman =üretim * aptal patron + akilli eleman = terfi * aptal patron + aptal eleman = fazla mesai Alışveriş Matematiği * Bir erkek kendisine gerekli olan ürünü...

Sayfayı Paylaş