gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Matematikte örüntü nedir

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

örüntü nedir matematikte örüntü nedir matematikte matematik matematik örüntü nedir, örüntü ne demek, örüntü, matematikte örüntü nedir, örüntü ne demektir, örüntüler nedir, örüntü nedir matematik, matematik örüntü nedir, örüntü nedemek, örüntü ne,
    Örüntü ; çoğunlukla uzaysal ve geometrik karaktere sahip, iki veya üç boyutlu bir nesne olarak düşünülebilir. Diğer bir ifadeyle örüntü, ilgilenilen varlıkla ilgili gözlenebilir veya ölçülebilir bilgilere verilen addır.

Türk Dil Kurumu'nun güncel sözlüğüne göre örüntü olay veya nesnelerin düzenli bir biçimde birbirini takip ederek gelişmesidir

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Adminim örüntü SBS sınavlarında çok çıkıyor.İyi bir konuya değinmişsin.Teşekkürler

3. yarenn

yarenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Örüntü nedir

Değerli paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum ya, aradım buldum sitenizden bu örüntü olayını gerçekten teşekkür ediyorum sağolun :)

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

örüntü

İyiki bu siteye girmişim,diğer sitelerde hiç bir şey yok.Teşekkürler!!!

Son düzenleme: 1 Haziran 2010
  5. ahdil

ahdil Forum Okuru

21 ile başlayan örüntüyü 4 adım nasıl genişletebiliriz elde ettiğimiz sayılar tek sayı olacak

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Matematikte örüntü nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Matematik

Matematik

Hesap öğreticisi görmek hayır ve şerrin fazlalaşmasına, tefrikaya; Bazen bu rüya akla ve hikteme, Matematik öğrenmek ise akıllı ve hikmet ehli biri olmaya delalet eder.Kişinin hayatının akışı ile ilgili bilgiler verir.Rüyanizda kendiniz veya birisi ile matematik problemi çözdügünüzü görmek, bütün pürüzlü islerinizi yoluna koyacaginiza isarettir.
  2. Bir Matematik Sorusu Neden Çözülür

Bir Matematik Sorusu Neden Çözülür

Rene Descartes: çözülmek için. Eflatun: İyiliği için. Çünkü ona göre çözüm “gerçek” sondur. Aristo: Bu tamâmen matematiğin doğasında kaynaklanan bir durumdur. Karl Marx: Bu tarihsel olarak kaçınılmaz bir durumdur. Martin Luther: Nedeni açıklanması gerekmeyen batıl inançlardan ve yönelimlerden dolayıdır. Buda: Bu soruyu sormak kendi içinizdeki “matematik doğanızı” inkâr etmektir....
  3. Matematik ne demek

Matematik ne demek

matematik nedir Matematik Kelimesinin Sözcük anlamı Çoğumuz sevmedik ama nadirde olsa matematik sevenlerimizde olmuştur aramızda. En sorunlu ki sorulu konu olan matematik başlı başına bir sır bilmecedir. Peki siz hiç düşündünüz mü, matematik ne demektir diye. Matematik Kelimesinin Sözcük anlamı nedir diye? Hadi buyrun öğrenelim Melek'lerim. Matematik Nedir? Matematik Ne Demek?...
  4. matematik

matematik

bir defterin parası ile 4 kalem,1 kalemin parası ile 10 tane sakız alınabiliyor.1 kalemle 1 sakızın toplam fiyatı 88Kr tur.buna göre bir defterin fiyatı kaç Kr dir
  5. matematik

matematik

matematiği nasıl seveceğim?

Sayfayı Paylaş