gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

matraxcılar buraya

Konu, 'Deneme Odası' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

selam kızlar ben her gece alem fm de zeki kayahan coşkun dinliyorum siz de benim gibi matraxcıysanız takılın buraya bekliyoruuuum :ehi::ehi::ehi: :meçhul::meçhul::meçhul: :gathering::gathering::dans::dans::dans:conconconconconcon hadii kızlaaaaaaar bekliyorum

2. hayal_perest

hayal_perest Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olur gelirimde saat kaçta peki

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    alem fm de saat 23 ve 2 arası daha uzun da sürebiliyor

matraxcılar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitmeli Buralardan

Gitmeli Buralardan

Şimdi sen işyerinde falansındır. Yanağına elin dayalı sıkılmaktasındır. Hep yarınlardadır aklın. Ya da gazeteyi almış tersyüz etmektesindir sıkıntıyla. Haklısın. Evet haklısın: Gitmeli buralardan. Gitmeli! Denizin betonlar içine sıkıştırılmadığı yerlere gitmeli. Gökyüzünün sokak aralıklarına bölünmediği, Kesintisiz Gökyüzü Diyarlarına gitmeli. Küçük bir çantayla, her şeyi evde unutarak,...
  2. ellerım burada

ellerım burada

Sen yoktun,geceyi bin yıldıza bölerdim.Uykuyu kendime haram ederdim.Yorgun sabahlara,güneşsiz yarınlara uyanırdı hergün yüreğim.Kima sorsam bilmezdi seni.Öfkem onlara değil hep kendimeydi. Ağlamaksa içe akıtılan gözyaşı,kimse göremezdi.... Her yağmur yağışında bu kente, damla damla düşerdi özlem.ıslanmak değildi beni kotkutan, o damlalarla boğulmaktı.Yokluğun beni boğardı.Öyle zordu ki...
  3. Borşlar burada

Borşlar burada

Broşlar burada Şık ve zarif broşlar kızlar :tik:
  4. Haydinn buraya..

Haydinn buraya..

ABCDEFGH baştaki harfin dört sagındaki harfin iki solundaki harfin bır sagındakının iki solundaki harf hangisidir? :croc: hadi melekler göriyim sizi ..
  5. Topuklularınız Burada..

Topuklularınız Burada..

platform topuk ayakkabılar platform topuklu ayakkabılar Yaz aylarında cıvıl cıvıl ayaklar için birbirinden tatlı topuklu ayakkabıları sizler için paylaşıyorum.. Bu ayakkabıyı sanki biryerlerde gördüm fakat hatırlayamıyorum.. Ben yinede paylaşmak istedim sizinle çünkü çok güzel..

Sayfayı Paylaş