gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

matruşka ne demektir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ağrı da beni evinde misafir eden bir teyze vardı . O teyze kızlarına arada matruşkaa derdi acaba matruşka ne demektir bilen var mı. şimdiden cevap için tşkler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

matruşka ne demektir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Matruşka

Matruşka

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Matruşka Ne Demektir?

Matruşka Ne Demektir?

Matruşka nedir?Matruşka neye denir merak ediyorsanız merakınızı giderecek bilgileri sizler için paylaşıyorum:) Matruşka Biblo türüdür Rus yapımı bir oyuncak bebek türüdür. Ahşap el yapımı olan bebekler ortasından açıldığında başka bir bebek çıkar, onu açtığınızda yine başka bir bebek çıkar. Tek anne figürünün içerisinende iç içe yerleştirilmiş beş veya yedi bebekten oluşur.
  4. Matruşka nedir

Matruşka nedir

matruşka nedir matruşka ne demektir matruşka ne anlama gelir matruşkanın anlamı matruşkanın hikayesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Hani şu iç içe geçmiş olan koyu makyajlı oyuncak bebekler var ya, işte onlar matruşkanın ta kendisi oluyor Melek'lerim. Ama yinede sizlere matruşkanın tarihçesi hakkında bilgiler sunuyor ve matruşka ne demektir diyenler için matruşka ne anlama geliyor burada...
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş