gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mavi Abiye Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

abiye modelleri gece elbisesi modelleri mavi elbiseler resimleri hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Ramazan ayında olmamız nedeniyle düğünlere nişanlara ara verildi....Ama Bayramın arkasından düğünler ve nişanlar çoğalacak ve ben ne giyicem diyorsanız melekler size her mevsimin vazgeçilmez rengi mavinin tonlarından oluşan abiye modelleri getirdim...
    Mavi abiye modellerinizi giyip saçlarınızı şık bir topuz yaparak gecenin en göz alıcı kişisi siz olabilirsiniz...

asiruki ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    en üsttekiiiii :D:D

4. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    en ustekini begendim rengi cok hos :)

Mavi Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. abiye modelleri

abiye modelleri

Yetişkinler kadar küçükler için de oldukça şık ve gösterişli abiye modelleri günümüz de popüler tasarımlar arasın da yer alıyor. Konumuz da 12/13 yaş kız çocuk abiye modellerinden oluşan görsel örnekleri paylaşıyoruz. Prenseslerin özel günlerin de olduğu kadar yakın bir akrabanızın da özel günün de tercih edebilirsiniz. Abiye modelleri hazır bir şekil de satıldığı gibi moda evlerine de...
  2. yapılışıyla mavi atkı modeli..

yapılışıyla mavi atkı modeli..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mavi elbise modelleri

Mavi elbise modelleri

abiye modelleri mavi abiye modelleri elbise modelleri mavi elbise modelleri burada.mavi rengin hep huzuru, mutluluğu yansıttığı söylenir.Gök yüzünün sakinliği, denizin durgunluğu mavi rengin hangi tonu olursa olsun hep rahatlatıcı özelliği vardır.Giysilerde olduğu kadar ev dekorasyonunda da mavi rengin ayrı bir yeri vardır.Özel günlerde dikkat çeken kırmızı abiye modelleri yerine zarif maviyi...
  4. 2014 Mavi Abiye Elbise Modelleri

2014 Mavi Abiye Elbise Modelleri

koyu mavi abiye elbiseler, mavi abiye elbiseler, mavi abiye elbise modelleri Mavi rengi oldum olası sevmişimdir. Elbise dolabımda yer alan birkaç favori renklerimden biri olan mavi rengin cazibesi ve pozitif yansıması abiye tasarımlarında da oldukça beğeniliyor. Son yıllarda abiye giyim firmalarının da sıklıkla koleksiyonların da yer verdiği mavi renk abiyeler 2014 yılındada abiye modasında...
  5. Mavi Balyajlı Saç Modelleri

Mavi Balyajlı Saç Modelleri

Saç modasın da yeni bir çığır açan ve farkındalık arayan bayanların yeni gözdesi haline gelen renkli balyaj modelleri 2016 saç trendleri arasın da yerini alarak farklı renkler ile bayanların beğenisini kazanıyor. Sizler için bu yazım da araların da ünlü bayanların da tercih ettiği mavi balyaj modellerinden seçtiğim örnek görselleri paylaşıyorum. Genellikle saç uçlarına uygulanan mavi balyaj...

Sayfayı Paylaş