gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Mavi- Çok mu çok oluyoruz?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

cok mu cok oluyoruz mavi reklamı oyuncuları mavi jeans reklamı oyuncuları reklamındaki kızın ceketi reklamındaki kız Mavi Jeans'in yeni reklamı çoş hoş olmuş bence hanımlar. Televizyonda gösteriyorlar mı bilmiyorum ama internette gördüm bende vimeo linkini BURADAN İZLEYİN

Dillerde yeni sloganlar olacak gibi duruyor hadi bakalım hayırlısı :) Kıyafetlerin şahane olduğunu söylemeye gerek bile duymuyorum :))
    bence de çok çok oluyorlarr hehe

Mavi 2010 Sonbahar-Kış koleksiyonunu Kıvanç’la sunar. Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı “Çok mu Çok Oluyoruz” adını taşıyan reklam filmi, Ali Taran imzasını taşıyor. Reklam filminin stil editörlüğünü, dünyaca ünlü markalarla çalışan Carlo Alberto Pregnolato, yönetmenliğini Cemal Alpan, görüntü yönetmenliğini ise Simon Coull üstlendi. Reklam filmi, 26 Ağustos tarihinde gösterime giriyor.

Yönetmen: Cemal Alpan
    Görüntü Yönetmeni: Simon Coull
    Stil Editörü: Carlo Alberto Pregnolato
    Reklamın Yıldızı: Kıvanç Tatlıtuğ

SadmiN bunu beğendi.
Mavi- Çok mu çok oluyoruz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avatarım çok küçük oluyor..

avatarı ekliyorum ama çok küçük çıkıyor..pcdeki resimden yükledim çok küçük oluyor..ımageshhack dede olmadı..yada beceremedim..yardım edinn:(birde vip melek olacaksın demeyin ühüüüüüüüüüü
  2. mavi sevenlere çok şık takılar

mavi sevenlere çok şık takılar

MAVİ sezgilerin rengidir. İç dinginliği,sevgi,huzur,sakinlik ve barış duygularını pekiştirir.....:) gelin bu duyguları taktığımız takılarla pekiştirelim:):)
  3. çok mu kilo aldım.

çok mu kilo aldım.

ben 3 ay 6 günlük hamileyim 54 kiloydum hamile kaldığımda 2 aylıkken 56 oldum şimdi ise 57,5 kilo olmuşum sizce çok mu kilo alıyorum.:uykucu:
  4. Mavi Mavi Masmavi:) (Çok ama çok güzel)

Mavi Mavi Masmavi:) (Çok ama çok güzel)

Mavi ev dekorasyonu Kır evi dekorasyonu Bu mavi eve tek kelime ile aşık oldum. Not: kocam, çocuklar duymasın :)Tam bir kır evi. Renkler mükemmel, tarz, diyazn mükemmel. Ben bu mavi evi istiyorum yaaa.

Sayfayı Paylaş