gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Mavi dekorasyonda ağırlıklı olursa

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mavi dekrasyon örneği Koyu mavi ev dekorasyonu
    Mavi rengi severim ama bu mavi salon dekorasyonu bana biraz ağır geldi. Sanırım hem kullanılan mavinin tonu koyu olduğundan hemde bu koyu mavinin çok yoğun olarak kullanılmasından kaynaklanıyor. Maviden daha çok bu sene dekorasyonda turkuaz modası hakim.

Mavi dekorasyonda ağırlıklı olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çilek dekorasyonda ilham olursa

çilek dekorasyonda ilham olursa

Çilekli mama önlüğü çilekli tırnak deseni Yaz meyvelerini o kadar çok özledim ki.. Kışın alternatif o kadar az ki dön dolaş aynı meyveleri yiyoruz. Gerçi artık meyvelerin mevsimi kalmadı ama biz eşimle sağlığımıza düşkün olduğumuzdan mevsim meyveleri dışında meyve almıyoruz. En favori meyvem ise çilek. Bakın çilekle neler tasarlamışlar meleklerim. İşte buna bayıldım. Çilek desenli mutfak...
  2. Merdiven dekorasyona ilham olursa

Merdiven dekorasyona ilham olursa

Merdivenden duvar rafı Dekorasyonda merdiven Dekorasyon ilgi alanımdan biri. Çünkü sınır tanımıyor. Herşeyi bir dekorasyon objesine çevirmek mümkün. İşte merdivenleride dekorasyonda kullanmışlar. Bence çok güzel olmuş. Özellikle yatay çevirip duvara asmışlar ya, o tam bir raf olmuş süper olmuş. Yatay mı giyinsek dikey mi sorusndan sonra merdiveni de yatay mı kullansak dik mi:) Saksıları...
  3. Kozalaklar dekorasyon objesi olursa

Kozalaklar dekorasyon objesi olursa

Kozalak değerlendirme fikirleri Dekorasyon objeleri yapımı Doğada ihtiyacımız olan herşey var. Deniz kabukları ile dekorasyon önerileri gibi kozalaklarıda boyayarak dekoasyon objesi gibi kullanabilirsiniz meleklerim. Kozalaktan dekorasyon fikirleri için dahada yaratıcı fikirler geliştirilebilir tabiki.
  4. Mavi Dekorasyon

Mavi Dekorasyon

Mavi Dekorasyon Örnekleri Mavi Dekorasyon Önerileri Mavi Dekorasyon örneklerini çok beğendim meleklerim. Evin rengini ferahlatmakla kalmamış dekorasyonu genişletmiş. Mavi'yi seviyorsanız bu dekorasyon ürünlerine göz atın.Mavi renk duvar dekorasyonuna da hoş bir hava katmış.
  5. Mavi mabyo dekorasyonu

Mavi mabyo dekorasyonu

Mavi dekorasyon örnekleri Mavi banyo dekorasyonu Açık mavi renk su ile simgelebdiğinden açık mavi ren en çok banyo dekorasyonuna ykışıyor. Sizde mavi renk banyo dekorasyonu süşünüyorsanız bu örnek size fikir verebilir meleklerim.

Sayfayı Paylaş