gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Mavi Duygularıma Gel ..

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Mavi Duygularıma Gel .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygular

Duygular

Duygular vardır anlatılamayan, Sevgiler vardır kelimelere sığmayan, Bakışlar vardır insanı ağlatan, İnsanlar vardır ki asla unutulamayan. İşte sende onlardansın...
  2. Mavi

Mavi

Mavi renk görüldüğü takdirde, aileniz içinde muhabbetin işaretidir. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakâti ifade eder. Rüyada mavi renk görmek , aile hayatında içinde güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir. Mavi renk, bolluğun ve zenginliğin rengidir. Başkalarının çalışması sayesinde, bol para kazanacaksınız. Huzur, rahat,...
  3. Ecelinle beraber mavi yolculuğa hazırmısınız? yat benden siz gelin yeter!

Ecelinle beraber mavi yolculuğa hazırmısınız? yat benden siz gelin yeter!

İçinde ne yok ki? Küçücük bir yata koca yatak odasını, süper lüks koltukları, plazma ekran televizyonları, özenle hazırlanmış masaları ve daha birçok şeyi sığdırmışlar. Fotoğrafları görünce ne kadar lüks bir yat olduğunu anlayacaksınız zaten.
  4. duyguların geometrisi

duyguların geometrisi

Önce sevdim..Sevdiğimi öğrendim, sevebildiğimi farkettim: sevdikçe kendimi kainatla topladığımı gördüm. Affetmeyi öğrendim: Affetmenin, dostlarımı onla çarpmak olduğunu farkettim. Pişman oldum:Pişman olduğumu itiraf ettim, pişman oldukça, hatalarımı küçük, anlaşılır ve bağışlanabilir parçalara bölebildiğimi gördüm. Hatırlamayı öğrendim: Hatırladıkça sevgilerimin karekökünü bulup,...

Sayfayı Paylaş