gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Mavi elbise modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

abiye modelleri mavi abiye modelleri elbise modelleri mavi elbise modelleri burada.mavi rengin hep huzuru, mutluluğu yansıttığı söylenir.Gök yüzünün sakinliği, denizin durgunluğu mavi rengin hangi tonu olursa olsun hep rahatlatıcı özelliği vardır.Giysilerde olduğu kadar ev dekorasyonunda da mavi rengin ayrı bir yeri vardır.Özel günlerde dikkat çeken kırmızı abiye modelleri yerine zarif maviyi tercih eden melekler için bir birinden güzel mavi abiye modelleri konumuzda.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    2. ve 3. hoşuma gitti yauu:D

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

cok güselll... hepside tabi mavi vazgecilmez ve cok SIK gece icin.. paylasimin cok güzel saol :D:D

Mavi elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zarif mavi elbise ve kombinleri

zarif mavi elbise ve kombinleri

mavi elbise kombinleri lacivert elbise kombinleri Şık, hoş ve zarif bir elbise.Bu zarif elbise için hazırlanılmış olan kombinleri elbiseye daha güzel bir hava katmış.Buyrun yakından bakın:):):)
  2. Mavi Jeans yeni sezon bayan elbise modelleri 2012

Mavi Jeans yeni sezon bayan elbise modelleri 2012

Mavi Jeans, 2012 yılının modasına uygun renk ve şekillerde üretmiş olduğu bayan elbise modelleri ile karşımıza çıkıyor meleklerim... Ülkemizde de kolaylıkla bulabileceğiniz bu elbise modelleri, sade yapıları ile bu şekilde giyinmeyi sevenleri fazlasıyla mutlu edecektir diye düşünüyorum.
  3. Elbise Modelleri

Elbise Modelleri

Elbise Modelleri istiyorum yeni elbiseler almayı düşünüyorum ama bu senenin modası nasıl bilmiyorum.
  4. 2014 Mavi Abiye Elbise Modelleri

2014 Mavi Abiye Elbise Modelleri

koyu mavi abiye elbiseler, mavi abiye elbiseler, mavi abiye elbise modelleri Mavi rengi oldum olası sevmişimdir. Elbise dolabımda yer alan birkaç favori renklerimden biri olan mavi rengin cazibesi ve pozitif yansıması abiye tasarımlarında da oldukça beğeniliyor. Son yıllarda abiye giyim firmalarının da sıklıkla koleksiyonların da yer verdiği mavi renk abiyeler 2014 yılındada abiye modasında...

Sayfayı Paylaş