gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mavi Gözlü Olanlar Dikkatle Okusun!

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mavi göz, mavi gözlüler, mavi gözlüler için
    Sevgili melekler, pek çoğumuzun imrendiği mavi gözlerin pek çok hastalık riski taşıdığını biliyor muydunuz? Yapılan araştırmalar mavi gözlerin çok sık göz enfeksiyonlarına yakalanabileceğini, bunun da göz kapağında iltihaba ya da arpacığa yol açabileceğini belirtiler.

mavi-göz.jpg

Mavi Gözlü Olanlar Dikkatle Okusun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavİ GÖzlÜ Dev GÜneŞİ Özledİk!

Mavİ GÖzlÜ Dev GÜneŞİ Özledİk!

http://www.youtube.com/watch?v=-Til4t2Aprw&mode=related&search=
  2. Mavi Gözlü Yilan

Mavi Gözlü Yilan

rüyada mavi yılan mavi gözlü
  3. Faruk K. _ mavi gözlü

Faruk K. _ mavi gözlü

ey tanrim dinle beni bir dilegim var senden yanlizlik bir tek sana mahsus bu hayat yolculugu cekilmez yanlizlik yolla gelsin bi tane yaslanmadan ben.. mavi gözlü olsun dogru sözlü olsun sirin masum kedi gibi seytanligi olsun hem sevgilim olsun arkadasim tammam herkez baksin amma bir tek benim olsun mavi gözlu olsun dogru sözlu olsun sirin masum kedi gibi seytanligi olsun hem sevgilim...
  4. Sarışın, mavi gözlü kadınlar, dikkat !

Sarışın, mavi gözlü kadınlar, dikkat !

mavi gözlü kadınlar sarışın mavi gözlü bayanlar esmer kadınlar esmer bayanlar sarışın yeşil Ne yazıkki biz kadınların korkulu rüyasıdır kemik erimesi.Hala bunun ne olduğunu bile bilmeyen yada bu durumlarda ne yapması gerektiğini bilmeyen kadınlarımız var.. Peki bu kemik erimesi kimler için daha çok risk taşıyor?Araştırmalara göre bu riski en fazla taşıyan kişiler sarışın ve mavi gözlü...
  5. Gaz Problemi Olanlar Okusun

Gaz Problemi Olanlar Okusun

Tarçın ve Nane ile gaz sorununa son Tarçın ve Nanenin gaz sancılarına yararı Tarçın ve Nane ile hazımsızlık son Hazımsızlık ve gaz problemi olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için uzmanlarca önerilen bitkisel reçeteyi açıklıyoruz melekler :) Yemek sonrası hazımsızlık çekenlerin ve gaz probleminden yakınanların sayısı bir hayli fazla. Yemek pişirirken yiyeceklerinize katacağınız...

Sayfayı Paylaş