gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Mavi Gözlüm Bu sana son yazım

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Aç gözlerini...Uyan artık..Bitti rüya..Gerçeklerle yüzleşme zamanı... Mutlu bir rüyaydı gördüğüm...Sen vardın rüyamda.."Seni Seviyorum" diyordun bana...Rüyamda, hayallerim gerçek olmuştu...Uyanmak istemiyordum. ..Ağlamıyordum. .Acılarımı unutmuştum... Hiç bir şey eskisi gibi canımı yakmıyordu... Sonra bir şeyler oldu ; Bir sesle irkildim bu güzel rüyadan....Senin sesindi bu...Hafif suçlu gibi bakıyordu deniz mavisi gözlerin...

-Olmuyor! diyordun bana...YürümüyoR! ?...

İşte o an sıkmıştım dudaklarımı ve savaşıyordum gözlerimle akmasın gözyaşlarım diye...Ve titrek sesimle..

-Tamam! dedim...Sen bilirsin?!

Sarılmamıştın bana...Kendine İyi Bak demiştin ve gitmiştin...Sen giderkn gözlerim kazandı savaşı...Sessizce akıyordu gözyaşlarım yanaklarımdan. ..Ben ise yaşlı gözlerle "Seni kaybedişimi" izliyordum.. .Kalbimde tanımsız bir şeyler oluyordu...Sensizliğ i yaşamıştım çoğu kez...Ama bu sefer "sensizlik" değildi benimkisi..."Seni kaybedişimin fotoğrafıydı" sanki...Canım çok yanıyordu...

Daha sonrası çok daha kötüydü...Herkesin öğütlerini dinlemek çok acıtıyordu canımı...

"üzülme!" diyorlardı..."değmez!?"

Ben ise; yaşlı gözlerimle , bu saçma sapan öğütleri dinleyerek yaşıyordum..Seni kaybedişimin ilk saatlerini.. .

Bu satırları yazarken bir kez daha bozuyorum yeminimi ve bir kez daha eziyorum verdirdiğin sözü...Gözyaşları m kirletiyor bu temiz sayfayı...

Şimdi ise dinliyorum tüm ayrılık şarkılarını ve tekrar tekrar düşünüyorum seni kabedişimi...

Kahretsin!

Unutamıyorum seni,çıkmıyor söylediklerin aklımdan...Ağlı yorum...Ağ lamanın zayıflık olduğunu bile bile...

Oysa diyorum!

Ne güzeldi seninle olmak..Seni düşünmek...Gözlerime bakmak...Sensiz yaşamayı öğrenmeye çalışıyorum...Sensiz geçen ilk günüm bitti...Saatler soğuk bir günün ardından gece yarısını gösteriyor..."Sensiz bir gece yarısını"...

Gözlerimde ıslak..Elimde seni yazan kalemim fakat bugün Seni değil..Seni kaybedişimi yazıcak...Önümde ise acılarımla kirleticeğim beyaz sayfa...Ve çalan şarkı...

"Sen gittin..Yastığımda kokun misafir kaldı..."
    Yine sensizlikte boğuluyor hıçkırıklarım...

Durdurmak istiyorum zamanı...Sensiz geçen bir dakikayı yaşamak istemiyorum. ..Lanet ediyorum şarkıları..Lanet ediyorum seni benden çalanlara...Lanet ediyorum sensiz yaşadığım dakikalara.. .Sensiz geçen hergün için takvimden bir yaprağın daha düşmesine Lanet Ediyorum...

Mavi Gözlüm!

Bu sana son yazım!

"Eğer bu dünya seni benden aldıysa, seni bana çok gördüyse..Bende sensiz aldığım her nefesi kendime çok görüyorum..."

"Eğer sen bende değilsen , ben dünyada değilim..."

- ELVEDA -

**alıntı**

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Mavi Gözlüm Bu sana son yazım
    çokk güzel paylaşım teşşekürlerr

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

oooo duygu yüklü bir yazı gerçekten saol canım emeğine sağlık

4. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

az daha ağlatcaktı gerçekten güzel emeğien sağlık:(

Mavi Gözlüm Bu sana son yazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu sana son sozlerım

bu sana son sozlerım

Biliyorum, bu vazgeçiş için sana kızmaya hakkım yok, bu son en başından zaten belliydi. Sana sitemlerle dolu satırlar yazmayacağım, çünkü aşk bu değil, aşk yaşatılır, aşk alkışlanır, senin elinden kaçırdığın ve benim başkasında yakaladığım aşka herşeye rağmen pişmanlıkla ve utanarak alkış tutmuyorum. Sana yalanım hiç olmadı, bunun için seni inandırmaya çalışmayacağım, keşke seni yalan bir...
  2. bu sana yazdığım son satırlar....

bu sana yazdığım son satırlar....

Bu sana yazdığım son satırlar Bu dinlediğim son şarkımız üstümüze söylenmiş Kilit vurdun kalbime kutlarım Ne bundan böyle sevdaya dair bir şeyler bekleyebilir yüreğimden Nede nefret edebilirim birilerinden Ben hamal değilim ki kahrını taşıyayım Alın artık üzerimden hayata dair ne varsa Alın bu sevdaya dair acıları paylaşın aranızda Sen sanıyorsun ki kolay geliyor gidişin bana Arkanı döndüğün...
  3. mavi gözlün...

mavi gözlün...

ne varsa hayata dair ardında bıırakıp çok uzaklara gitmeye karar verdi. bi kez başını çevirip baksa geriye gidemeyeceğini biliyordu. bakmadı... üç beş parça elbisesini koyduğu küçük çantasını sırtına aldı ve kapıya yöneldi. anahtarını eline aldı, kapıyı araladı, tam dışarı çıkacakken telefon çaldı.. bakmak istemiyordu , okadar istiyordu ki gitmeyi ama bir okadar da kararsızdı ki telefonu açsa...
  4. Mavi Gözlüm

Mavi Gözlüm

mavi gözlü melek mavi göz gözlü sevgilim MAVİ GÖZLÜM (M)avi gözlerine bakmaya doyamadığım sevgilim benim (A)yrılmayalım sonsuza dek bir an bile (V)er yeterki ellerini ellerime (İ)stersen ölüme bile gelirim seninle (G)özlerine bakmaya doyamayacağım (Ö)zledim seni eyy mavi gözlüm (Z)aten sensiz geçen her günüme (L)anet ettim yine ağladım her gece (Ü)zülmemeliyim diyorum kendi kendime (M)alesef...

Sayfayı Paylaş