gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Mavi Gözlüm

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

mavi gözlü melek mavi göz gözlü sevgilim MAVİ GÖZLÜM [​IMG]
    (M)avi gözlerine bakmaya doyamadığım sevgilim benim
    (A)yrılmayalım sonsuza dek bir an bile
    (V)er yeterki ellerini ellerime
    (İ)stersen ölüme bile gelirim seninle
    (G)özlerine bakmaya doyamayacağım
    (Ö)zledim seni eyy mavi gözlüm
    (Z)aten sensiz geçen her günüme
    (L)anet ettim yine ağladım her gece
    (Ü)zülmemeliyim diyorum kendi kendime
    (M)alesef yapamıyorum yeniden ağlıyorum sevdiğimah mavi gözlüm benim

Mavi Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi

Mavi

Mavi renk görüldüğü takdirde, aileniz içinde muhabbetin işaretidir. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakâti ifade eder. Rüyada mavi renk görmek , aile hayatında içinde güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir. Mavi renk, bolluğun ve zenginliğin rengidir. Başkalarının çalışması sayesinde, bol para kazanacaksınız. Huzur, rahat,...
  2. mavi gözlün...

mavi gözlün...

ne varsa hayata dair ardında bıırakıp çok uzaklara gitmeye karar verdi. bi kez başını çevirip baksa geriye gidemeyeceğini biliyordu. bakmadı... üç beş parça elbisesini koyduğu küçük çantasını sırtına aldı ve kapıya yöneldi. anahtarını eline aldı, kapıyı araladı, tam dışarı çıkacakken telefon çaldı.. bakmak istemiyordu , okadar istiyordu ki gitmeyi ama bir okadar da kararsızdı ki telefonu açsa...
  3. Mavi Gözlüm  Bu sana son yazım

Mavi Gözlüm Bu sana son yazım

Aç gözlerini...Uyan artık..Bitti rüya..Gerçeklerle yüzleşme zamanı... Mutlu bir rüyaydı gördüğüm...Sen vardın rüyamda.."Seni Seviyorum" diyordun bana...Rüyamda, hayallerim gerçek olmuştu...Uyanmak istemiyordum. ..Ağlamıyordum. .Acılarımı unutmuştum... Hiç bir şey eskisi gibi canımı yakmıyordu... Sonra bir şeyler oldu ; Bir sesle irkildim bu güzel rüyadan....Senin sesindi bu...Hafif...
  4. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...

Sayfayı Paylaş