gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Mavi Gülüm Gönül Çiçeğim

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mavi Gülüm Gönül Çiçeğim

Teşekkürler canımm
    buda senin içinnn

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mavi Gülüm Gönül Çiçeğim

çok incesin teşekkürler bitanem

Mavi Gülüm Gönül Çiçeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ~~MaVi GüL EfsaNesi~~

~~MaVi GüL EfsaNesi~~

MAVİ GÜL EFSANE Uzun çok uzun yıllar önce mutluluk ve güzellik içinde yaşayan bir topluluk varmış. Başarılı, sevecen,dürüst insanlarmış bunlar. Bu toplumu çekemeyen komşuları ise mutluluklarını bozmak için çeşitli planlar kurar dururlarmış.Amaçları ise kaleyi içten işgal etmekmiş. Hemen işe koyulmuşlar tabi. Kısa bir zaman sonra bu mutlu toplulukta isyanlar ve kavgalar başlamış. Bunu fırsat...
  2. Genetik modifiye mavi gül

Genetik modifiye mavi gül

Japonya’da bir firma dünyanın ilk genetik modifiye mavi gülünü yarattı. Firmanın sözcüsü Kazumasa Nishizaki, gül hediye etmek isteyenlere alternatif olması için mavi gül yetiştirdiklerini ve önümüzdeki yıl piyasaya sunmayı planladıkları bu bitkinin büyük ilgi göreceğini söyledi. Henüz ismi ve fiyatı açıklanmayan güllerin, diğer güllerden daha pahalı olması ve lüks hediyeler arasına girmesi...
  3. hayırlı olsun (mavi gül)

hayırlı olsun (mavi gül)

arkadasım buda benden olsun köşen hayırlı olsun en sevdiğim cicekler mavi güldür benim biraz dogallıktan uzak ama olsun hos geliyo işte bu güller senin için olsun
  4. Rüyada Mavi Gül Görmek

Rüyada Mavi Gül Görmek

Rüyada Mavi Gül Görmek ne anlama geliyor aranızda rüyamı tabir edecek biri var mı
  5. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...

Sayfayı Paylaş