gebe
  1. desdes

desdes Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mavi ışık güzellik merkezlerinden uzak durun...

Konu, 'Güzellik Bakım Merkezleri' kısmında desdes tarafından paylaşıldı.

mavi ışık lazer şikayet mavi ışık şikayet kavitasyon güzellik merkezi kadıköy Bu uyemiz asılsız karalamadan dolayı sitemizden atılmıştır. Lütfen boyle şeylere itibar etneyiniz. Olay tamamen asılsızdır.

Mavi Işık Lazer Epilasyon

Meleklermekani.com

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sayın site sahibi
    türkiyede hizmet veren mavi ışık güzellik merkezleri ve polikliniklerinin sahibiyim.
    kendim emekli askeri doktorum türkiye geneline dağılan işyerlerimde, aynı disiplin ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

ancak firmamı karalamak üzere çalışan ve işyerlerime karşı kanun dışı faaliyette bulunan ve şu anda yargılanan bir kısım kişilerin intenettede bu tür karalama ve iftira nitelikli hareketlerde bulunmaktadır bu nedenle firma adımı karalayan kişiler hakkında firma avukatlarımız tarafından savcılık suç duyurusu ve gereği halinde tazminat davası açılmak sureti ile hakkımızı aramaktayız firmamız adına iftira içerikli ve karalama nitelikli yapılan yayınları gönderen kişilerin ip adreslerini ve sitenize kayıt bilgilerini hukuk bölümümüz tarafından adli işlem yapılmak üzere tarafımıza iletmenizi önemle rica ederim. site kayıtlarınızı silmeden iftira nitelikli içerikleri mümkünse gecici olarak hukuksal süreç tamamlanana kadar yayından kaldırmanızı rica ederim
    op.dr Ahmet Göksel 05323472506
    av lütfiye akgül

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın Av. Lütfiye Akgül, İlgili kişinin ip adresi daha önceden bu konuyla ilgili görüşmelerimizde kayıt altına alınmış ve sitemizden uzaklaştırılmıştır. Söz konusu bu konuyu tutma ve başlığı da silmeme amacımız budur.

İlgili mercilerden tarafımıza ulaşacak tebligat yada ifade durumunda gerekli görseller sunulacaktır. Söz konusu davanın sonuçlanması halinde tarafımıza ulaşarak bu konunun tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Dilerseniz konuyu tamamen kaldırabiliriz.

Lütfen bizimle [email protected] adresinden irtibata geçiniz.

Sadmin

Mavi ışık güzellik merkezlerinden uzak durun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahveden hamilelikte uzak durun!

kahveden hamilelikte uzak durun!

Danimarka'da yapılan bir araştırmanın sonucunda, hamile kadınların aşırı derecede kahve içmesinin, ölü doğum riskini artırdığı ortaya çıkarıldı. Danimarka’nın Aarhus Üniversite Hastanesi’nden bilim adamlarının yaptıkları araştırmada, günde 8 fincandan fazla kahve içen hamile kadınlarda ölü doğum yapma riskinin iki katına yükseldiği ileri sürüldü. Araştırma ekibinden Dr. Kristin Wisborg,...
  2. bu erkeklerden uzak durun

bu erkeklerden uzak durun

- Sürekli size uygun olmayan adamlara mı aşık oluyorsunuz? - İlk ilişkinizden sonra başladığınız ilişki de mi hezimetle sonuçlandı? - Kendinizde bir sorun olduğunu, düzgün ilişkiler kuramadığınızı mı düşünüyorsunuz? Tüm bu sorulara ‘evet’ cevabını verdiyseniz o zaman bu makale tam size göre! Uzun süreli, sevgi dolu bir ilişki istiyorsanız şimdi bahsedeceğimiz tip erkeklerden uzak durmanızı...
  3. Hamileyseniz kahveden uzak durun

Hamileyseniz kahveden uzak durun

Danimarka’da yapılan bir araştırmanın sonucunda, hamile kadınların aşırı derecede kahve içmesinin, ölü doğum riskini artırdığı ortaya çıkarıldı. Danimarka’nın Aarhus Üniversite Hastanesi’nden bilim adamlarının yaptıkları araştırmada, günde 8 fincandan fazla kahve içen hamile kadınlarda ölü doğum yapma riskinin iki katına yükseldiği ileri sürüldü. Araştırma ekibinden Dr. Kristin Wisborg, günde...
  4. Uzak durun benden

Uzak durun benden

Anlıyorum anlıyorum herkesi ve anlatılan her şeyi anlıyorum... Neden ben anlaşılamıyorum? Ben mi anlatamıyorum kendimi yada insanlar artık karşıdakini anlamak için çaba bile göstermiyor mu? Karşımızdakinin insan olduğunu unutuyormuyuz yoksa? Bir kalp taşıdığını... Anlıyorum herkesi... Bir kabuğun içindeki uyuyan güzeldim ben.. Kabuğumu zorladılar çıkardılar beni dışarı..Çıkmamak için çok...

Sayfayı Paylaş