gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Mavi Jeans'ten Yılbaşı Menüsü

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

yılbaşı menüleri yılbaşı menüsü mavi jeans bereler mavi jeans boyunluk
    Mavi jeans'ten Yılbaşı Menüsü :)
    Mavi'de yeni yıl heyecanı başladı. İndirimli yılbaşı menülerini kaçırmayın!
    1-31 Aralık tarihleri arasında 1 üst, 1 alt ve 1 aksesuardan oluşan yılbaşı menüsünü alanlar, anında %25 indirim kazanıyor. Yılbaşı menüsünden CardFinans’ıyla yararlanan müşteriler ise ekstra %10 indirim ve +4 taksit fırsatı yakalıyor.
    Menünüzü pullu bereler, taçlar ya da birbirinden trend çantalarla tamamlayabilirsiniz.

Yılbaşı gecesi şıklığıyla göz doldurmak ya da sevdiklerine en güzel hediyeyi almak isteyenler için; vücuda mükemmel oturan ve premium bir görünüm sunan Mavi Amerika koleksiyonu, sezonun modasını yansıtan ekoseli üstler, elbiseler, şık dış giyim ürünleri, pullu payetli kemer ve bereler, birbirinden renkli kaşkol ve boyunluklar, zımba detaylı çantalar en iyi ürün alternatifleri arasında yer alıyor.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayy cok şıkk canta bayıldım yahuu sagoll canom....

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bende jean indirimden yararlandım birkaç gün içinde tam istediğim gibi aldım:D

Bunu bilmiyordum bir bakayım ben yarın:D

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Güzel konuydu teşekkürler balım...

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çanta vs. cok hoş

Mavi Jeans'ten Yılbaşı Menüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi Jeans'in Kafana Göre Kolleksiyonu

Mavi Jeans'in Kafana Göre Kolleksiyonu

kendi kafandan yemek yapma oyunları kendi kafana göre yemek yap oyunları kafana göre yapma saç saç yap Koleksiyonda yerel dekoratif nakışlar ve el işi dantellerle süslenmiş tunikler, süper mini şortlar, yakasız gömlek ve batikler ürün grubunun öne çıkan giysileri arasında yer alıyor. Koleksiyonun favori renklerini, matisse mavisi, boncuk mavisi, begonvil pembesi, çilek kırmızı, çakıl gri...
  2. Mavi Jeans'dan HipUp Jeans

Mavi Jeans'dan HipUp Jeans

Mavi Jeans, yine bir ilke imza attı ve HipUp Jeans’i tasarladı. Bedeninin kıvrımlarını belirginleştirmek isteyenler için özel olarak tasarlanan yeni ürün, dünyada ilk kez Mavi’nin geliştirdiği HipUp teknolojisiyle üretildi. HipUp Jeans, içerdiği sağlıklı dolgu malzemesiyle basenleri dolgun ve dik gösteriyor. Kadınları mükemmel fit ile buluşturan bu özel jeans, dar paça ve skinny görünüşe sahip.
  3. Acil yılbaşı menüsü

Acil yılbaşı menüsü

evde yılbaşı menüsü Yılbaşını evde geçirecek olanlar varsa yardım edin lütfen aklımda bi çok çeşit var ama bide siz el atın..baya kalabalık olcaz yılbaşında nişanlım olcak dayımgil flan.. Tavuk doldurma,mercimek çorbası,sarma akşam yemeği için salata ayrıca ilerleyen saatlerde çiğköfte paçanga böreği,patates püre tatlıda hiç karar veremedim bi düzenleyin şu menüyü hadi benim meleklerim bi el...
  4. Mavi Jeans 2012 Yaz Menüsü Kampanya Haberi !

Mavi Jeans 2012 Yaz Menüsü Kampanya Haberi !

mavi jeans 2012 yaz mavi jeans kampanya Sevgili melekler, Mavi Jeans kampanya kapsamında 1 alt ve 2 üst ya da 1 alt, 1 üst ve 1 aksesuar alan Kartuş Kart sahiplerine % 25 indirim imkanı sunuyor. 1-27 Haziran tarihleri arasında Kartuş Kartınızla Mavi Jeans 2012 reyonlarına gelip alışverişe başlayın, kazançlı çıkın. Bizden söylemesi :tik:
  5. Yılbaşı İçin Mavi Abiyeler 2013

Yılbaşı İçin Mavi Abiyeler 2013

Bu konu mavi abiyeler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, abiye kıyafetler biz kadınlar için gardroplarımızın olmazsa olmazları. Nişan, düğün, özel geceler ve yemek davetleri için mutlaka her kadının dolabında bulunması gereken abiye kıyafetler, farklı tasarımcıların ellerinde muhteşem dokunuşlarla hayat buluyor. Vitrinlerden beğenerek incelediğimiz ve bazılarını...

Sayfayı Paylaş