gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mavi kapak kampanyası bitti mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir arkadaşımdan mavi kapak kampanyasının bittiğini duydum.Doğru mu ? Bir poşete yakın biriktirmiştim ve bir türlü verememiştim, şimdi onlar ziyan mı olacak ? :(

AYŞEDEN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celal Artunç, 3 yıl önce başlattıkları "mavi kapak" toplama kampanyasının, sona erdiğini açıkladı. "Tane tane kapakları toplayalım adım adım engelleri aşalım" sloganıyla başlatılan ve yaklaşık 400 ton kapak toplanan projeye son verildi. Tüm Dünyaya yayılan ve Dünya rekoru kıran kampanya kapsamında tam 1600 tekerlekli sandalye alındı.
    Projenin bitirilmesindeki nedeni, Prof. Dr. Nurselen Toygar, “Dekanımız fakültemizin bilimsel çalışmalarla adının anılmasını istiyor. Bu nedenle kampanyaya bu yıl son verildi” şeklinde açıkladı.

AYŞEDEN bunu beğendi.
mavi kapak kampanyası bitti mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ask bitince arkadaslik kalir mi?

Ask bitince arkadaslik kalir mi?

Sevgilinizle/Esinizle (allah korusun) ayrildiniz diyelim onunla arkadas kalabilirmiydiniz???
  2. İşin bitince sever misin anne?

İşin bitince sever misin anne?

İşin bitince sever misin anne? Mutfaktan tencere sesleri geliyordu. Koşarak yanına gitti: - Sana yardım edeyim mi? dedi en sevimli halini takınarak. Annesi manalı manalı baktı: - Hayırdır? Bir yaramazlık mı var? Bak bir de seninle uğraşmayayım. Çok yorgunum zaten. Gül kokulu kolları… Yorgunluk nasıl bir şeydi? Bazen elinde oyuncağıyla uykuya daldığında anneannesi oyuncağı yavaşça elinden...
  3. Bu ilişkide mi bitti

Bu ilişkide mi bitti

ünlü sanatçı Hülya Avşar annesinin vefatından sonra ikinci bir yıkıcı olayla mı karşı karşıya kaldı....... EVE DÖNÜŞ! HÜLYA AVŞAR’I EŞYALARINI TOPLAMIŞ KENDİ EVİNDEN İÇERİ GİRERKEN GÖRÜNTÜLEDİ... Bir grup “Kesin ayrıldılar” derken bir diğer grup “Kesinlikle ayrılık yok” diyor. Avşar ve Saran cephesinde ise konuyla ilgili ağızları bıçak açmıyor. AŞKLARINI KORUMA KARARI ALDILAR İKİ yıldır...
  4. Bittik (mi)

Bittik (mi)

Ayrılık kapımızı çaldı mı yanı.. bitti mi.. bittik mi? senınle yaşadığım 6 ay masal gibiydi ne kadar tartışsakta ayrılsakta benımdın. bu ayrılışımızda artık bız olmaktan çıktık sankı. sankı herşey bitti ayrı ayrı sen ve ben olduk .. biz değiliz artık.. sen hayatına başka yerde ben hayatıma başka yerde devam edıcem.. hayat ne kadar acımasız dimi. Bi zamanlar benım bıtanemdın.. bi zaman sonra...
  5. 2012 ygs başvuruları bitti mi

2012 ygs başvuruları bitti mi

2012 ygs başvuruları bitti mi ? Arkadaşlar 2012 ygs başvuruları bitti mi bilen var mı lütfen acil banada cevap yazın yardım edin.!

Sayfayı Paylaş