gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mavi marmara davası ne oldu ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Slm. Bir ara gündemi hayli meşgul eden bir dava vardı. Mavi Marmara davası ne oldu o davanın sonbucu basında birşey göremiyorum.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,

İsrail askerlerince Gazze'ye insani yardım taşıyan Mavi Marmara gemisine yönelik saldırıya ilişkin olay tarihinde İsrail Genelkurmay Başkanı olan Rau Aluf Gabiel Ashknazi'nin de aralarında bulunduğu 4 sanığın yargılanmasına Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı'nda bugün başlanıyor.

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Akif Ekinci tarafından hazırlanan 144 sayfalık iddianamede, İsrail askerlerinin saldırısında 9 kişinin yaşımını yitirdiği, 50'den fazla kişinin de yaralandığı hatırlatılıyor.

mavi marmara davası ne oldu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden mavi??

neden mavi??

bir arkadaş sormuş neden mavi diye .. doğru aynen bende katılıyorum ve merak ediyorum.. neden mavi ??? (Genelde) Yazılan Tüm Şiirlerde - Makalelerde - Edebi yazılarda Mavi rengi tüm şairler hemen hemen ele almışlar.. Mesela ; Sevgi Maviydi, aşk Mavi Hayat Maviydi, ölüm Mavi Gerçek maviydi, Düş Mavi Sen Maviydin Ben Mavi…. Bu gibi benzetmelerde bulunmuşlar.. Ben merak ediyorum neden...
  2. dava ne kadar çlok günahınız olsa da affedecek bir ALLAH'IN olduğunu bilme davasıdır!

dava ne kadar çlok günahınız olsa da affedecek bir ALLAH'IN olduğunu bilme davasıdır!

clok Dava , Bilal gibi kızgın kumlara ve taşlara rağmen Allah diyerek ölmektir. Dava Yusuf gibi imtihana göğüs germek... Köle olarak girdiği zindandan Peygamber gibi çıkmaktır Hamza gibi binlerce can feda etmektir Dava Halit Bin Ziyat gibi şehitlere karışmak Dava Ebu Bekir gibi sadakat ister Cenneti değil yalnız Allah 'ın...
  3. Velayet Davası Nedir?

Velayet Davası Nedir?

velayet davası, nedir, nasıl açılır, avukat açıklamaları, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Boşanma aşamasına gelen çiftlerin en büyük sorunlarından biri çocuğun velayetinin kime kalacağıdır.Sırf bu yüzden eşler arasında gerilim yaşanabilir.Ya da boşanma gecikebilir. Avukat Halil Taygün'den velayet davası hakkında bilinmesi gerekenleri öğrenelim......
  4. Babalık Davası Nedir?

Babalık Davası Nedir?

babalık davası, babalık karinesi, nedir, nasıl açılır, prosedür, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hukuk konularından babalık davası ile ilgili olarak sizlere bilgi vermek istiyoruz... Evlilik dışında doğan çocuğu babası tanımak istemediği takdirde a. Babanın mahkeme kararı ile belirlenmesi için dava açılır. b. Babalık davası ana tarafından açlımışsa, çocuğun...
  5. Çekişmeli boşanma davası nedir?

Çekişmeli boşanma davası nedir?

çekişmeli boşanma,çekişmeli boşanma davası nedir,çekişmeli boşanma anlaşmalı boşanma arasındaki farklar,çekişmeli boşanma davası,çekişmeli boşanma hakkında tüm bilgiler, Çekişmeli boşanma davası , TMK Md. 166/3 de düzenlenmiş anlaşmalı boşanma davası dışında kalan her türlü boşanma nedenine dayalı olarak açılmış ve eşler arasında boşanma ve boşanmanın ferileri konusunda bir anlaşmanın...

Sayfayı Paylaş