gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Mavi renkli lenslerim

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;mavi renkli lens,amazon blue lens hakkında bilgiler vermektedir. Lens meraklısı meleklerim,Uzun araştırmalarım sonucu ,mavi renkli lenslerimi aldım.Daha önce de lens kullanan biri olarak ,şunu söyleyebilirimki mavinin bana pek yakışacağı kanısında değildim:)Gerçekten çok yakıştı ee Allah güzel yaratmış,çok şükür.Lensimin markası Amazon,renk blue.Aslında sky bulu almayı istedim malesef bulamadım.Aldığım lens 3 aylık ama temiz kullandığım için ben 6 ay kullanırım.Meraklılarına mavi renkli lensimin ve önceki lenslerimin fotolarını paylaşıyorum:)Lens kullananlar,lens alıcaklar,lens hakkında soruları olanlar ayrıntılı bilgileri Linkli yazımıza tıklayarak bulabilirsiniz:)

Amazon blue mavi lenslerim

Gri lenslerim

Yeşil lenslerim

MaWiM ve seda88 bunu beğendi.
  2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    manşallah ablama ne güzel gözlerin var malzeme güzel olunca böyle yakışır taktığın

MaWiM ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Maaşallah maaşallahh :şşş:

MaWiM ve BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Gören gözler güzel :kiss:teşekkür ederim kızlar :)

TİTAN ve MaWiM bunu beğendi.
  5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    öhö öhö izninizle asılmak istiyorumm oooooooooooooooooooooooooo güzellik süpersinn :kiss: (asıldığımı enişteye deme bak hahaha) Güzeller güzeli bacım :kiss:

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    ne güzell ikimizde mawiş mawiş bakacaz:D:D canım sana herşey yakışıyor yakından tanıyan biri olarak şunu demek isterim ki gören gözler her ne kadar güzel olsa malzeme ortada şekerim maşallahhh kirpiklerin bil yeter enişte çok şanslı vallaa Allah gönlüne göre versin.

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    asıl canım asıl dimem enişteye:kiss:seviyorum seni aybalam:)

mawişim yapmayın ha şımarıyore:kiss:güzel yorumlar için teşekkürler canlar:)

MaWiM bunu beğendi.
  8. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    maviler daha çok yakışmış maaşallah ama yeşiller sanki lens yok gibi duruyor buda bilgine bende lens kullanmayı severim yeşillerin tam yeşilmi bilmiyorum ama hareli yeşil kullanıyorum ben birde boncuk mavisi tavsiye ederim menekşe moruda çok hoş oluyorr..

BEYZA21 bunu beğendi.
  9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bernam paylaşsana sende canım lenslerini.Merak ettim.Canım benim gözler koyu siyah.Lens olduğu pek fark edilmiyor.Hatta görenler Maşallah Allah ne güzel yaratmış diyor:hhh:Lens olduğunu hiç söylemiyorum.

Mavi renkli lenslerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkli Bakışlar-Lens Katalogu

Renkli Bakışlar-Lens Katalogu

lens kataloğu renkli lens kataloğu renkleri renkleri ve fiyatları Bilgisayar çağının gelişmesiyle milyonlarca göz bilgisayar monitörüne bakmaya başladı ve burdaki parlak ışık yüzünden bir çok kişi net görememe uzağı seçememe veya yakını görememek gibi rahatsızlıklarla karşı karşıya kaldı. katalogtr
  2. mavi renkli atkı anlatımlı

mavi renkli atkı anlatımlı

anlatımlı erkek atkı modelleri erkek atkı modelleri anlatımlı bebek bebek atkıları
  3. Renkli Lensler

Renkli Lensler

lensli ünlüler freshlook renk kataloğu renkli lens kullanan ünlüler freshlook lens kataloğu Melekler Lens kullanan biri olarak 1 yıllık lensleri kullanıyorum 6 aylık lenslerim de var.Kullandığım renkler gri ve yeşil gri olanı gözümde mavi gibi duruyor yeşil olanıysa çok doğal duruyor:) Renkli Kontakt Lensler 2 bölüme ayrılır. Bazıları 1 ay bazıları ise 1 yıl kullanılabilir. Burada dikkat...
  4. Mavi Lens Almak İstiyorum Önerisi Olan

Mavi Lens Almak İstiyorum Önerisi Olan

Selam kızlar, lens kullanan arkadaşlarıma bir sorum var ben hep açık renk şeffaf lens kullanıyordum. Şimdi mavi renkn alayım diyorum da markaya ve renge karar veremedim bir fikrimde yok beni yönlendirir misiniz lütfen. Teşekkürler. Yani hangi markayı alayım fiyat aralığı ne marka ne ?

Sayfayı Paylaş