gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

mavi saçlı kız !!!!!

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

sarı saclı emolar mavi saçlı kız romanı mavi saçlı emolar kız oku kızın romanı oku hatunlar '!!!!! mavi saçlı kız adlı romanı herkeze tavsiye ediyorum.. en son okudugunm kıtaplardan bırısı ve gercek yasanmıs hayat hıkayesi anlatılıyor. kan kanserı olan bır genc kzıın gunlugunden kıtap halıne getırılmıstırr . hayatın ne kadar acımasız oldugunu ve gercelerını anlatıyor. . . . . . .!

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    O kitabı okumamıştım ve bu sıralar bir kitaba başlamayı düşünüyordum. Önerin için teşekkürler canım.

3. prensesss

prensesss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende okudummm cok guzell bir kitap

mavi saçlı kız !!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi

Mavi

Mavi renk görüldüğü takdirde, aileniz içinde muhabbetin işaretidir. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakâti ifade eder. Rüyada mavi renk görmek , aile hayatında içinde güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir. Mavi renk, bolluğun ve zenginliğin rengidir. Başkalarının çalışması sayesinde, bol para kazanacaksınız. Huzur, rahat,...
  2. Yağmur Saçlı Kız

Yağmur Saçlı Kız

. Yağmur Saçlı Kız Yağmur saçlı Kız unutma! bir tek seni sevdim ben, bir tek seni özledim ... Sen benim ilham kaynağımdın, sevinç tomurcuğum, sevgi çağlayanım, hayat pınarımdın bir zamanlar... Bir zamanlar saçların bahçemin nazlı çiçeğiydi her dokundukça yeşeren, okşadıkça kokulu güller açan; doyamazdım bakmaya, dokunmaya kıyamazdım... Ellerimi tuttuğunda tanımsız bir sevinç kaplardı...
  3. MAVİ BONCUK YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ APARTLARI/Pazaryeri/BİLECİK

MAVİ BONCUK YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ APARTLARI/Pazaryeri/BİLECİK

pazaryeri yurtları Kız Öğrenci Apartları İlçe : PAZARYERİ Şehir :Bilecik Ülke :Türkiye Kapasite50 Telefon2283814422 GSM5058021037-5326005056 AdresBahattin Şeker Cad. No:18 Pazaryeri/Bilecik [email protected] İşletmeciİngilizce Fizik Öğretmeni:Hakan Koşal
  4. Dağınık saçlı kız salatası

Dağınık saçlı kız salatası

rendeleme oyunları Sebze yemeyen çocuklarınız bu tarife bayılacaklar... MALZEMELER ¦ 4 yaprak kıvırcık marul ¦ 1 adet domates ¦ 1 adet havuç ¦ 1/2 adet kırmızılahana ¦ 1 adet közlenmiş kırmızıbiber ¦ 2 adet siyah zeytin ¦ 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ¦ 112 çay kaşığı tuz ¦ 112 adet limon suyu Hazırlanışı Çocuğunuz kıvırcık marulları kendi elleri ile ufak ufak bir tabağın içene dağınık...
  5. Neden Kız Çocuklara Pembe Erkek Çocuklara Mavi Giydirilir?

Neden Kız Çocuklara Pembe Erkek Çocuklara Mavi Giydirilir?

kız bebeklere pembe, erkek bebeklere mavi, kız ve erkek bebekler Sevgili melekler, bu bir kural gibidir, erkek gelen bebek için mavi, kız gelen bebek için pembe hazırlıklar yapılır. Sarı, yeşil ve beyaz gibi ara renklerin de kullanılmasının yanı sıra genel olarak erkeklere mavi, kızlara da pembe giydirilir. Aslına bakarsanız bu tamamen toplumsal bir baskıdan kaynaklanır. Yani cinsiyet...

Sayfayı Paylaş