gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

"Mavi Sakal"-Balta 1

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Em D B Em Bugünlerde bir þeyler kafamý kurcalýyor Em D B Em
    Yeni araban yýldýzlarýmdan parlak mý
    C G Am Em
    Böyle sorularý soran sorularý soran benim
    Em D B Em
    Bugünlerde bir þeyler kafamý kurcalýyor
    Em D B Em
    Meclisler biz karakoyunlarý düþünür mü
    C G Am Em
    Benim seçtiðim seçimim seçimim seçimimdir
    Em G Am F
    Bu baltaya sakýn sakýn
    Em G Am F
    Bu baltaya sakýn sakýn sap olma
    Em D B Em
    Bugünlerde birþeyler kafamý kurcalýyor
    Em D B Em
    Vatan kurtaranlar arkamýzdan ne söylerler
    C G Am
    Biz ölünce ne ne ne diyorlar
    Em G Am F
    Bu baltaya sakýn sakýn
    Em G Am F
    Bu baltaya sakýn sakýn sap olma

"Mavi Sakal"-Balta 1 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi Sakal

Mavi Sakal

Mavi Sakal 1979 senesinde Tarsus Amerikan Lisesi'nde öğrenci olan Murat Tümer (Davul), Kaan Altan (Gitar), Tibet Ağırtan (Gitar, Vokal) tarafından kuruldu. 1984 yılında grup elemanları üniversite eğitimlerine devam etmek için İstanbul'a gelerek müzik çalışmalarını sürdürdüler. 1984 - 1992 seneleri arasında Türkiye çapında birçok solo konser düzenleyen grup aynı zamanda uluslararası Çeşme...
  2. Çocuklara Yatmadan Önce 1 Kaşık Bal, Öksürüğü Hafifletir

Çocuklara Yatmadan Önce 1 Kaşık Bal, Öksürüğü Hafifletir

Çocuklara Yatmadan Önce 1 Kaşık Bal, Öksürüğü Hafifletir .. ABD’de yapılan bir araştırma, çocuklara yatmadan önce verilecek bir tatlı kaşığı balın öksürüğü hafifletebileceğini ortaya koydu. Araştırmayı yapan Pennsylvania Üniversitesi Tıp Fakültesi doktorlarından Ian Paul ve arkadaşları, balın, öksürük ilacı verilmesi ya da hiç tedavi yoluna gidilmemesiyle karşılaştırılınca, en iyi seçenek...
  3. İki Yol-Mavi Sakal

İki Yol-Mavi Sakal

Em G D C Neden soruyorsun,nereye gideyim Em G D C İki yol var demiştim hangisini seçeyim Em G D C Korkma bebeğim,hepsinin sonu aynı Em G D C Çok yukarlarda biriymiş,bunları yaptı Em G D C Neden soruyorsun,nereye gidiyorum Em G D C İki yol var demiştim,birinden gidiyorum Em G Gözyaşları bebeğim D C Hepsinin sonu aynı Em G D C Birinin eksiği,birinin fazlası Em G D C...
  4. "Mavi Sakal"-Al Beni

"Mavi Sakal"-Al Beni

C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Götür uzaklara C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Uçur yukarılara F G Cadd9 G ( Biliyorum sen de farkındasın çok zor ) (N)( C-G Cadd9 G Dm7 )(2 kez) ( Gözlerin yalan söylemiyor ) C G Am7 Al beni, al beni (3 kez) C G Am7 Elinin çizgisinden C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Gözlerinin denizine Tekrar (N) C G Am7 Al beni, al beni (3 kez) C G Am7 Derinin altına...
  5. 1 yaşından önce bebeğe bal ve çikolata verilirmi?

1 yaşından önce bebeğe bal ve çikolata verilirmi?

bebeklere bal verilirmi,bebeklere bal yedirmek zararlımıdır,bebeklere çikolata verilirmi,bebeklere çikolata vermek zararlımıdır,1 yaşındaki bebeğin beslenmesi hakkında bilgiler Anne sütü; bir bebeğin büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan besin maddelerini içermesi nedeniyle mükemmel bir besin kaynağı. Anne sütünün bebeğe sağladığı yararlar sayılamayacak kadar çok. Bu nedenden dolayı...

Sayfayı Paylaş