gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

mavi su (fön suyu)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

fön suyu ne işe yarar fön suyu mavi su ne işe yarar mavi su sac nedir
    Sıcağa hiçbişeyin dayanamadığı gibi fönünde sıcaklığına saçlar dayanmaz.Yıpranır hırpalanır.Hanımlar eğer saç yıpranmasından şikayetçiyseniz mavi suyu deneyebilirsiniz.Bu ürün kozmetik ve kuaförlerde bulunuyormuş.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ben saçımı boyatırken kuaförde bayanın birinden duydum aynı zamanda saçlarıda uzatıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum..Emeğine sağlık canım

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    eskişehirde nerde bulurum ki

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    canım kozmetik ve kuaförlere bak oralarda varmış

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tşk ederim canım zaten bu renklere benzer bırsey kullanıyorum kuaforum önermıstı tam olarak bu deil ama gerçekten işe yarıyor. bence denemenizde fayda var..

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kullanıyorum tavsiye ederim

7. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende kullanıyorum hem bakım yapıyor hemde taramayı kolaylaştırıyor özellikle uzun saçlılara tavsiye ederim

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim saç uçlarım kırık ve mat.. mavi su iyi gelir mi acaba? :)

mavi su (fön suyu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi Suların Garip Canlıları

Mavi Suların Garip Canlıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. SU

SU

SU SU, kendine sırdaş arıyordu Önce buluta verdi sırrını. Ağır geldi sır buluta. Sağanak sağanak döktü suyun tüm sırlarını. Sonra göle gitti su. Ona anlattı derdini. Bu arada bulut suyun sırrını yağmur yapıp, dolu yapıp, kar yapıp savurduğu için, zaman zaman taşıyordu göl ve suyun sırrı iyice açığa çıkıyordu.* Sonra nehre verdi su sırrını. Nehir aldı suyun sırrını...
  3. Mavi Su Aqualand Adana

Mavi Su Aqualand Adana

adana aqualand aqualand adana giriş ücreti 2011 mavi su fiyatları 2011 mavi su aqualand, adana, tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Şehirden uzaklaşmadan, neşeli ve huzurlu bir tatil günü yaşamak isteyenlerin tercihi Mavi Su Aqualand’de geçireceğiniz her saatten büyük keyif alacaksınız... Gündüz kaydırakların, jakuzinin, tembel...
  4. Sarıkız Fön Suyu

Sarıkız Fön Suyu

sarıkız maden suyu, mavi su, fön suyu, yararları, yapısı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tanıtacağımız ürün sürekli fön çektirenlerin ya da çekenlerin çok işine yarayacak! Sarıkız Maden suyu! Yoğun formülü ve içeriğindeki Sarıkız Maden suyunun mineral desteği ile saçın bakımının yapılmasına, onarılmasına ve kırıkların azalmasına yardımcı olur. Günlük kullanımda...

Sayfayı Paylaş