gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Mavi ve siyah uyumu

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Mavi ve siyah uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zerafetin simgesi siyah ve mavi modası

zerafetin simgesi siyah ve mavi modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mavinin Siyahla Birleştiği Anlar

Mavinin Siyahla Birleştiği Anlar

Yine insanda değişik duygular yaratan resimler maviyle siyahın buluşması...
  3. Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın harika uyumu

Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın harika uyumu

Ev dekorasyonunda siyah ve bayaz renkleri tercih edenler için dizayn edilmiş odalar ve banyolar burada.Siyahın asilliği ile beyazın temiz ve sadeliğiyle harika uyum içinde olan bu iki rengin dekorasyona kattığı güzellikleri görmenizi tavsiye ediyorum melekler.
  4. beyaz ten siyah saç uyumu

beyaz ten siyah saç uyumu

siyah saç resimleri siyah saçlı beyaz tenli ünlüler beyaz ten saç ten slm melekler size bişey sorucam , internette dolaşırken beyaz tene siyah saç kullanan ünlüleri gördüm .biraz kafam karıştı . bende beyaz tenliyim hatta baya beyaz . ve şu anki saç rengim kına kızılı ama boya vaktim geldi acaba siyah saç denesem mi ? ne dersiniz?
  5. Siyahın turuncuyla uyumu

Siyahın turuncuyla uyumu

Siyah-turuncu dekorasyon örneği Siyah-turuncu oturma odası dekorasyonu Ben siyah rengini en çok gri renkle yakıştırsamda bu turuncu-siyah dekorasyonlu oturma odasını görünce gerçekten beğendim meleklerim. Bu salonda kullanılan avize modeli de hoşuma gitti.

Sayfayı Paylaş