gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Mavi YeşiL Karışımı...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

yeşil mavi karışımı mavi ile yeşil karışımı ve mavinin ile yeşilin Mavi YeşiL Karışımı...

Bu Gece
    Bir Ben daha
    ÖLDÜ içimde
    SEN Yaşayabilesin diye
    Kurşuna dizdim
    Tüm yalanları

Eğilip dudağından
    ÖPTÜM sessizce
    Yüreğime gömdüm
    Bende Kalanları

Biraz daha Eksildin hayatımdan
    Gülen gözlerinin yerini
    GÖZYAŞI aldı
    Hüzün biçtin
    Nadasa bıraktıgın akşamlarda
    Hasat mevsiminde AŞK
    Sonraya kaldı

Biliyorum
    "Birşeyim yok iyiyim"
    Desende
    Bu günlerde
    2 Soru 1 Cevap
    Etmiyor sende

Benimde
    Aklım başımda
    Değil
    Bir nefes çekmeden bitiyor
    SİGARAM
    Çayım bardakta soğuyor

Maviye ıslanmak iyide
    Şu sırılsıklam özgürlük
    Esaretime dokunuyor

Ay ışıgı
    Vururken denize
    Hüzünbaz
    YAKAMOZLAR
    Çarpıyor yüzüme

Paltomun cebinde
    Üşüyor
    SENSİZLİK
    Ayyaş soguklarda
    Yıkılıp düşüyorum

HER KÖŞE BASINDA YAŞADIGIM YERİ ZAMANSIZ GEÇEN GİDEN GÜNLERİ GÜZEL GÜNLERİ GÖRÜNMEYEN YOLLARI YAZILMAYAN DERTLERİ HER SİLLEDE SEN ÖĞRETTİN HAYAT
    AGAÇTAN DÜŞEN SARARMIŞ YAPRAKLARI GÖNLÜMÜN HÜZNÜYLE YASADIGIM TOPRAKLARI GÖRÜNMEYEN DERDİ YOL ALMIS SEVDALARI HER SİLLEDE SEN ÖĞRETTİN HAYAT
    KARSILIKSIZ CANDAN SEVMEYİ BİR HAYIRSIZ UĞRUNA HER GÜN ÖLMEYİ NE YARINDAN KÖTÜYÜ NE BÜGÜNDEN İYİYİ HER SİLLEDE SEN ÖĞRETİN HAYAT.

Mavi YeşiL Karışımı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeşil,mavi gözlü memleketim BEYŞEHİR...

yeşil,mavi gözlü memleketim BEYŞEHİR...

yeşil gözlü kardan adam hikayesi sarışın yeşil gözlü kız resimleri Türkiye`nin en önemli tatlı su ürünü üretim merkezlerinden birisi olan Beyşehir Gölü`nün aralık ayı içerisinde aşırı soğukların ardından donmasının ardından, buz tutan kesimlerde avcılık yapılamıyor. Bunu fırsat bilerek göl kıyılarına akın eden gençler ise hem romantizm yaşıyor, hem de kardan adam yapıp kar...
  2. yeşil ve mavinin birleştiği nokta!

yeşil ve mavinin birleştiği nokta!

kiralık karavan fiyatları karavan fiyatları inbükü camping marmaris çadır kampları marmaris çadır kamp yerleri Çam ve günnük ağaçlarının kokusunu taşıyan tertemiz hava, kirliliğe rastlanmayan berrak deniz kıyısında ekonomik tatil yapmaya ne dersiniz? Reşadiye yarımadasında yer alan, Marmaris'e 28 km uzaklıktaki İnbükü orman içi Dinlenme Yeri, tam bu isteklere cevap verecek niteliklere sahip....
  3. mavi ve yeşil renklı gözlu ünlülerimiz

mavi ve yeşil renklı gözlu ünlülerimiz

yeşil gözlü ünlüler renkli gözlü ünlüler mavi mavi sanatçılar yeşil sanatçılar
  4. Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı!

Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı!

. Satürn'de gizemli ışıklar Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı! Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesine (NASA) ait Cassini uzay aracının, Satürn gezegeninin etrafında tespit ettiği parlak mavi-yeşil parlak ışıklar bilim adamlarını şaşırttı. NASA'nın Avrupa Uzay Ajansı (ESA) ve İtalyan uzay kurumuyla ortaklaşa yürüttüğü Cassini-Huygens projesiyle Satürn'ün kuzey kutup bölgesinde tespit...
  5. Hamilelikte mavi yeşil light ürünlerden kullananlar..?

Hamilelikte mavi yeşil light ürünlerden kullananlar..?

Hamilelik şekeri olanlar,tatlıdan uzak duranlar.Nefis köreltmek amaçlı mavi yeşil ürünlerden tüketiyor musunuz? Mümkün olduğunca az yenilmesi gerekiyor muş light ürünlerin.Ben korkuyorum yemeye açıkçası.

Sayfayı Paylaş