gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

MaviGöl-Ankara'nın Doğu bölgesinin en büyük piknik alanı- Kendi fotograflarım !!!

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

mavi göl ankara mavigöl ankara mavi göl resimleri piknik alanı
    Meleklerim ben ANGARALIYIM... Ankarayı da çok seviyorum... Son zamanlarda bazı sıkıntılarımız olsada Ankaralı olarak .... Çok güzel ve huzurlu bulduğumuz mekanlarda var... Çevre düzenlemesi ve bahçelerin gelişimii meşhurdur Ankaranın.. Bir çok piknik alanı yapılmıştır... Fakat bu yapılanlar genelde Ankaranın batı kısmnaydı; yerleşimin yenii merkezine yanii... Bu geleneğe son verilerek Ankaranın doğusuna düşen Bayındır Barajı. Uzun bir süre Ankara'nın içme suyu ihtiyacını karşılamış olup, zaman içerisinde bu ihtiyacı karşılayamaz hale gelen Bayındır barajını piknik alanına çevrildi... Mavi Göl, hem sahip olduğu doğal güzelliği hem de yapılan çevre düzenlemeleriyle eşsiz bir görünürne sahip oldu... Bizlerde yaz boyunca bu güzelliklerden faydalandık...
    Umarım bir gun yolunuz Ankara ya düşer ve sizlerde bugüzel mekanla tanışma şansınız olur...

Piknik Alanları
    At Maneji,
    Çocuk Oyun Alanları,
    Spor Alanları,
    Marina ve İskeleler
    Araç ve Yaya yolları,
    Çay bahçeleri, WC 'ler bulunmaktadır.
    Kendi karelerimden MAVİGÖL...

[​IMG][/COLOR][/SIZE][/URL]​

Çevre yoluna bağlntısı bulunan Mavi göle ulaşımda bir okadar kolay...

Yeşil alanı hariç çocuklara oyun alanı

Bu da bizim küçük mangal... :D

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık ben de ankaradayım ama mavi göle 1 kez gittim hoş bi yer

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzel görünüyor kuşum paylaştığım için teşekkür ederim :):asskim:

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzel orjinal kareler emeğine sağlık canım:)

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Yorumlar için ayrı ayrı teşekkürler melekler... İnşallah bir gün yolunuz Ankara düşer (samsunyolu üzerinde) ve sizlerde bu güzel karelere canlı şahit olursunuz..
    Benim en cok hosuma giden ankaranın batısına değilde doğusunada yeni yerler kazandırılmış olması. Batıda gerçektenguzel yerler var meselaa göksu hariklar diyarı vs vs vs ... Ama dogu bolgemizde yoktu ve bir ilk olarakta çok güzel 1 piknik alanı.. Bu yıl daha sezonu acamadık ama inşaşah açacagız..

MaviGöl-Ankara'nın Doğu bölgesinin en büyük piknik alanı- Kendi fotograflarım !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En BÜyÜk BaŞari, Kendİn Olmaktir.

En BÜyÜk BaŞari, Kendİn Olmaktir.

Hani bazı şeyler gözümüzün önünde şekil değiştirir ya, işte öyle bir şey okuyaaksınız. Ama bu şekil değişikliğinin ille de fiziksel olması gerekmiyor. Ruh halindeki hızlı değişimler de bizi aynı fizikî değişimlerde olduğu kadar şaşırtabiliyor. Bunu gözlemlemek kolay ama burkuyor insanın içini. Bir arkadaşımız iki haftadır yoğun bir motivasyon içindeydi. Her sabah işe geliyor ve...
  2. Anadolu medeniytler müzesi- Kendi fotograflarım

Anadolu medeniytler müzesi- Kendi fotograflarım

Ankara ve Müze denilince akla hemen ANADOLU MEDENİYETLER MÜZESİ gelir... Zaten Ankara'ya getirilen turistlerde bu müzeyi gezmeden dönmezler... Ben şimdi turist olmamasamda zamanında çok gezdim... Bu yaz da Arkadaşım geldi ve beraber tekrar gitmeşansım oldum... Tarihten hoşlananlar için gezilebilecek en iyi mekanlardan biri... Oraya nasıl gidilir olayına gelince en kolay tarifi... Anadolu...
  3. yeryüzünde en çok yağış alan yerler, bölgeler neresidir

yeryüzünde en çok yağış alan yerler, bölgeler neresidir

Arkadaşlarım yeryüzünde dünyanın en çok yağış alan bölgeleri ve yerleri nerede bulunmaktadır isimleri nelerdir.
  4. Dünyanın En Çok Yağış Alan Bölgeleri Neresidir?

Dünyanın En Çok Yağış Alan Bölgeleri Neresidir?

dünyanın en çok yağış alan bölgeleri neresidir nerededir isimleri ne kadar yağış alır listesi ile ilgili bilgiler burada melekler Yağış deyince benim aklıma nedense hep İngiltere gelir melekler :) Her zaman yağmurlu havasıyla bildiğimiz kasvetli,soğuk,yağmuru eksik olmayan İngiltere :) Ama tabi ki dünyanın en çok yağış alan bölgesi İngiltere değildir.Lisede ki coğrafya derslerinden de...
  5. kadınların En Büyük Kabusu: Doğum Korkusu....

kadınların En Büyük Kabusu: Doğum Korkusu....

Kadınların Korkusu Doğum Kadınların Doğum Korkuları Herhalde kadınların hayatta en çok korktukları ama en çok istedikleri şey doğum yapmaktır...Tabi ne de olsa doğanın kanunu aslında Allah onun kolaylığını veriyordur diye düşünüyorum...Her anne zaten bebeğini kucağına aldığında ne kadar acısı da olsa hepsini unutur gider diye düşünüyorum...Tabi her doğum acılı ağrılı olmuyor bu da...

Sayfayı Paylaş