gebe
  1. mavirüya13

mavirüya13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3

mavirüya13'ün aşk yuvasına buyrun :)

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mavirüya13 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar bende evimizin fotoğraflarını paylaşmak istedim ilk olarak salondan başlıyorum diğer fotoğraflar sonra gelecek inşallah.. IMG_20140409_193031.jpg IMG_20140409_193744.jpg IMG_20140409_193712.jpg IMG_20140409_193638.jpg IMG_20140409_193511.jpg IMG_20140409_193059.jpg

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sağlıkla, huzurla, mutlulukla eskit mavicim :D:D

3. mavirüya13

mavirüya13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Çok sağol Titancım teşekkür ederim.el atmışsın resimlere çok mersi ;) gül kurusundan bu renge çevirdim koltukları eski görünsün çabuk değiştirelim diye :D

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu da bir taktik hahaha

5. mavirüya13

mavirüya13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    gümüşlüğe bitişik duvardaki çiçekli tabloyu eşim bit pazarından almış:D ve aldığı gün oraya astı buraya çok yakıştı diye çok alakasız ama napimm hatıra diye tutuyorum orda :D

6. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    güle güle oturun aşk yuvanızda inşş :)

7. mavirüya13

mavirüya13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    çok sağol canım rabbim hepimize ömür boyu aşk yaşatsın inş

mavirüya13'ün aşk yuvasına buyrun :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **resımlı aşk şiirleri buyrun**

**resımlı aşk şiirleri buyrun**

ask sıyırlerı Gün geceye varmadan toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat iklimler değişir Aah gün bitiyor bak yine dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar,dört duvar Ah gün bitiyor bak yine dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar,yaprak dökümü.. Bir günah işledim kaybettim seni Bilirim geriye dönmezsin Bir günah işledim çok üzdüm seni Bilirim bir daha...
  2. buyrun kızlar size aşkın tarifini açıklıyorum....

buyrun kızlar size aşkın tarifini açıklıyorum....

aşkın tarifi aşkın tarifi sözleri aşk sözleri Aşkin tarifi: 200 gr. yürek 300 gr. kalp 100 gr. direnc 200 gr. umut ...175 gr. cesaret ilk önce yürek ve kalbi karistiriyorsunuz,sonra direnci az az katiyorsunuz bunlari iyice yogurduktan sonra,umudu birden icine atiyorsunuz cok iyi yoguruyorsunuz ... Tekrar bunlari hepsini biraz beklettikten sonra...
  3. Karıncaların mükemmel yuvaları

Karıncaların mükemmel yuvaları

karıncaların yuvası çimento dökülürse nasıl olur karınca yuvalarının mükemmel hali çimento döküldüğünde ortaya çıkan halleri Küçük ama marifetli karıncalar çalışkanlıklarıyla bilinen hayvanlardır bizlerce.Karınca yağını biliriz bir de biz bayanlar :) O küçük bedenin sabırla kurduğu yuva ve taşıdığı yiyecekleri hikayelere konu olmuştur.Karınca yuvaları dedik de,dışardan küçücük delikten ibaret...
  4. En Etkileyici Duygusal Aşk Şarkıları Listesi Buyrun

En Etkileyici Duygusal Aşk Şarkıları Listesi Buyrun

Bu konu; duygusal aşk şarkıları listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik ruhun gıdası diye boşuna dememişler. Hüzünlendiğimizde müzik dinler, derdimize dertlenir, muslukları açıveririz. Sevindiğimizde hareketli ve neşeli bir parçayla neşemize neşe katarız. Sevdiklerimizi hatırladığımız parçalar olur ya da gidenleri hatırlatan. Velhasıl, müzik her zaman hayatımızdadır....

Sayfayı Paylaş