gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

mavvinehir temizlik yapmış.

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

evet melekler mavinehir temizliği bitirmiş pek kadın olmuş gül gül oturuversin dariiii:piha:

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    abooo bak orda tv yi kırmayı unutmuşum onuda kırmam lazımdı böyle karşınıza çıkmak istemem dur kırıp gelim :D

3. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burası temizlenmez ya herşeyi atmak lazım:)

4. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    abooo nasılda güzel temizlenmiş o ev öyle bacım hiç zorlanmamışsındır temizlerken evi yoksa çokmu yoruldun :D

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Heyyy maşallahhh:D:D:DBen ömrümde böyle temizlik görmedim.Toptan temizlik bu olsa gerek:DBizim melekler diye demiyorum ama pek hamaratlar yavvv:D:D Mavişimm bana sakın temizlik için yardıma gelmeee:D:D:Dsakınnn!!!!!

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    üzüosun beni ilk senin eve temizliğe gelcem ama :dil:

mavvinehir temizlik yapmış. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın .......

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın .......

HANIMLAR !!! Unutmayın... Bir toz tabakası, altındaki ahşabı korur. ´Bir ev mobilyaların üzerine ´seni seviyorum´ yazabildiğinde gerçek bir ev olur .´ Yıllardır her hafta sonu, ´aman biri çıkıp geliverirse´ diye en az sekiz saatimi her şeyin mükemmel görünmesine harcıyordum. En sonunda anladım ki, hiç kimsenin çıkıp geldiği filan yok; hepsi dışarıda hayatlarını yaşayıp eğleniyorlar...
  2. Yarım Saatte Ev Temizliğinizi Yapın!

Yarım Saatte Ev Temizliğinizi Yapın!

Bu sayfa; Yarım Saatte Ev Temizliğinizi Yapın konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, arkadaşlarınız aradı ve 1 saat kadar sonra size sürpriz bir ziyaret yapacaklerini söylediler. Aksi gibi eviniz de pek temiz değil ne yapacaksınız? Telaşlanmayın. Birkaç ayrıntı üzerinde oynayarak evinizin temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? 1. DAĞINIKLIĞI TOPLAYIN (Süre:...
  3. Yaz Gelmeden Cilt Temizliğinizi Yapın!

Yaz Gelmeden Cilt Temizliğinizi Yapın!

cilt bakımı, cilt temizliği, cilt nasıl temizlenir Sevgili melekler, yüz güzelliğinin ilk basamağı olan cilt temizliği önem verilmesi gereken bir noktadır. Ancak temiz bir cilt sağlıkla parlar ve ışıldar. Yapılan makyaj da harika durur. Yaz aylarına girmek üzere geri sayıma başladığımız bu günlerde cilt temizliğine ayrı bir önem vermemiz gerekir. Kış aylarının bitmesi ve güneş ışınlarının...
  4. Doğum yaptım perine temizliğini nasıl yapmalıyım?

Doğum yaptım perine temizliğini nasıl yapmalıyım?

perine temizliği nedir,perine temizliği nasıl yapılır,lohusalıkta perine temizliği ,lohusalıkta perine temizliği nasıl olmalı,perine temizliği hakkında bilgiler Doğum sonrasında perine ve civarında birtakım yırtılmalardan dolayı kanamalar meydana gelebilmektedir. Ayrıca doğumun gerçekleştiği anda doktor perinenin belirli bir kısmında kesi oluşturabilmektedir. Bu yüzden de bölgede kanamalar...

Sayfayı Paylaş