gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

mawi mawi

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
  3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
  4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
  5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: mawi mawi

tsk ederim

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

ben teşşekür ederimmm

7. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeller paylaşım için teşekkürler

mawi mawi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ::mawi admınımee::sewgılerımlee

::mawi admınımee::sewgılerımlee

SEVDAM......... Mavilere uzaktan bakanlardan olmadık biz.. Mavinin içindeydik, mavinin her tonuysa bizim içimizdeydi. Aşk bir sarmaşıktı, sarmıştı heryanımızı. Yürekliydik, cesurduk, aşk için ölünecekse onu da yapardık kuşkusuz. Bizi yolumuzdan döndürecek herhangi bir güçte yoktu üstelik. Yürüdük ve yorulmadık... Aşkımızı herşeyden üstün kılmayı bildik biz... Ne...
  2. **mawi sevdam**

**mawi sevdam**

İnce bir dokunuştu maviliklerin kırılmış yüreğime.Kendini yeniden bulmaya aç bir yüreğe davet vermişti derin mavi gözlerin. Küçük çırpınışların yolunu bulması için bir yol, acısını dindireceği sığınılacak yer olmuştu mavi dünyan. Eski bir aşkı katledip yüreğimi yüreğine, gözlerimi gözlerine hapsedecek kadar derindi bakışların..'Gel kapıl bana' dercesine içten, kelimelerin anlatamayacağı...
  3. Mawinin abiyesi=)

Mawinin abiyesi=)

Şimdiye kadar abiye tercihlerimde genelde siyah rengi tercih ettim bu abiyede o tercihlerimden biri ama karar verdim yaza kaynımın düğününde çok farklı bir renk almayı düşünüyorum:DBu abiye yakın bir akrabamın düğününde giydiğim bir model bakalım beğenecekmisiniz:D
  4. Mawiyle nostalji rüzgarı

Mawiyle nostalji rüzgarı

Ne çok izledik bunları:D bazılarını ise bakkallardan elimize geçen ufak tefek paralarla bir koşu gidip alırdık İlkokul yıllarında şu çokomel kağıtlarını kitap aralarına koyup biriktirme gibi bir huyum vardı :DO zamanlar belliymiş allı pullu şeyleri seveceğim kitap aralarını açınca ışıl ışıl parlardı ve benim çok hoşuma giderdi:DHadi bakalım arkadaşlar sizlerle bir nostalji rüzgarına...
  5. Mawi İkiz Bebek Bekliyor

Mawi İkiz Bebek Bekliyor

Merhaba sevgili arkadaşlar, daha önce sizinle ilk iki oğlumun doğum ve hamilelikle ilgili anılarımı paylaşmıştım. Allaha binlerce şükürler olsun ki 21 Mayıs 2011 tarihinde ikiz bebeklerimi dünyaya getirdim. Onlar bana ve eşime Allahın bir lütfuydu. Hiç ummadığınız bir anda hayatımıza giren iki melek sayesinde o kadar güzel olumlu değişiklikler yaşadıkki. Hani derler ya gelen kısmeti ile gelir...

Sayfayı Paylaş